اخبار صنعت

مسائل عرصه فراوری با همدلی مدیران و صاحبان صنایع کاهش می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، محمدحسین اصغریان در چهارمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری با اشاره به رویکرد نوین دولت و مجلس و ارائه قانون کشوری در حل مسائل و برطرف موانع فراوری اظهار کرد: قانون...

14 فروردین 1399

تحقق تعهدات پیمان پاریس با ارتقای راندمان نیروگاه ها

اعضای کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق ایران در نشستی به آنالیز راهکارهای اصلاحی مدل انرژی کشور در راستای ایفای تعهدات پیمان پاریس از منظر توسعه پایدار پرداختند.

13 فروردین 1399

هوای اینفلوئنسرها را بیشتر داشته باشید

تفاوت عمده بازاریابی سنتی و بازاریابی تاثیرگذار یا اینفلوئنسر مارکتینگ در اعتماد به محصول است. زمانی که یک فرد واقعی به برندی اعتماد می نماید و آن را با دیگران به اشتراک می گذارد، در صورتی که خود فرد مورد اعتماد عده ای باشد، فروش محصولات برند مذکور افزایش...

13 فروردین 1399

ارسال 1600 عنوان کتاب و 600 جلد کاتالوگ به نمایشگاه فرانکفورت

خبرنگاران: مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی از ارسال 1600 عنوان کتاب، هزار نسخه ماهنامه صنعت نشر و 600 جلد کاتالوگ انگلیسی زبان به کشور آلمان اطلاع داد و گفت: این کتاب ها هم اکنون در حال ترخیص است و در فرانکفورت تحویل ما داده خواهد شد.

13 فروردین 1399

افتتاح 69پروژه عمرانی در میبد، ورودی روستاهای میبد ساماندهی می گردد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده، هر یک از معاونان استاندار یزد در طول هفته دولت به یکی از شهرستانهای این استان سفر می نمایند تا ضمن شرکت در جلسه شورای اداری، از طرح ها و پروژه عمرانی در حوزه های مختلف بهره برداری نمایند.

13 فروردین 1399
9 فروردین 1399

طرز تهیه ذرت مکزیکی خانگی ساده

در این مطلب طرز تهیه ذرت مکزیکی خانگی ساده را به شما آموزش خواهیم داد.

8 فروردین 1399

حمایت از واحدهای تولیدی پیروز

استاندار قم گفت: از طرح توسعه ای واحدهای امتحان پس داده و پیروز با تمام توان حمایت می کنم.

4 فروردین 1399

پیش بینی قیمت مسکن در سال 99 ، اثر رشد قیمت مصالح بر بازار ملک

دبیر کانون انبوه سازان با بیان اینکه در نیمه دوم سال جاری با رشد قیمت آهن آلات و مصالح ساختمانی روبرو بودیم گفت: رشد هزینه های فراوری تاثیر خود را بر قیمت مسکن در سال آینده نشان می دهد و حداقل افزایش قیمت معادل نرخ تورم خواهد بود.

1 فروردین 1399

شرایط زیست محیطی تالاب زریبار خوب نیست

استاندار کردستان گفت: شرایط خوبی بر تالاب زریبار مریوان حاکم نیست و می طلبد دستگاه های مختلف از جمله سازمان حفاظت محیط زیست، کاری نمایند که این دریاچه زیبا و طبیعی دچار بحران نشود.

29 اسفند 1398

قنات چند صدساله در شیراز احیا می شود

قنات چند صدساله شهرک سعدی شیراز لایروبی و احیا می شود.

28 اسفند 1398

شش طرح برتر رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی معرفی شدند

همرمان با برگزاری سومین ایده بازار خوراک و نوشیدنی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر شش طرح برگزیده این رویداد معرفی می گردد.

25 اسفند 1398

سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم

کاپیتان پرسپولبیس گفت: شجاع خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست و امیدوارم اخلاقش بهتر گردد.

25 اسفند 1398

60 درصد ساختمان های پایتخت در برابر زلزله خفیف هم مقاوم نیستند

خبرنگاران:در حالی دولت برنامه های متعددی را برای نوسازی 70 هزار هکتار بافت فرسوده شهری در دست دارد که عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی تهران می گوید: حدود 60 درصد ساختمان های پایتخت غیراستاندارد هستند.

19 اسفند 1398

100 خانه بوم گردی در استان کرمان ایجاد شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه 100 خانه بوم گردی در استان کرمان ایجاد شده است گفت: بسیاری از روستائیان که به شهرها مهاجرت نموده بودند با راه اندازی این خانه های بوم گردی به روستاها برگشتند.

18 اسفند 1398

نگاه انتقادی رسانه های آلمانی به دروغ پردازی های آمریکا علیه ایران

رسانه های آلمانی با اشاره به اینکه ارتباط ترامپ با دنیای حقایق بسیار سست شده است با نگاهی انتقادی به ادعاهای ترامپ علیه ایران در مسئله انفجار نفت کش ها در دریای عمان نگریستند.

17 اسفند 1398

محققان ایرانی یک گام تا جداسازی آب از نفت

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در صدد برآمدند تا با استفاده از مایعات یونی، آب را از نفت در راستای صادرات نفت با کیفیت جداسازی نمایند.

15 اسفند 1398

اهداف پنهان نشست برلین، سناریوی سوریه تکرار می گردد

به گزارش خبرنگاران، رأی الیوم در مطلبی با اشاره به نشست برلین درباره لیبی آورده است: آنچه بی پرده و آشکارا باید بگوییم این است که 12 کشوری که امروز در برلین جمع شده اند به غیر الجزایر، همانهایی هستند که 10 سال قبل لیبی را با مشارکت فعال در ویرانی یا سکوت...

13 اسفند 1398

کریمی: به خاطر تحریم در صادرات LPG مشکل داریم ، پیشنهاد الزام دولت به احداث جایگاه های LPG

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد الزام دولت به احداث جایگاه های سوخت LPG به کمیسیون تلفیق بودجه 99 خبر داد.

12 اسفند 1398

گزارش، چشم انداز مبهم تشکیل سریع دولت در لبنان

درحالی که به نظر می رسید شروع 2020 زمان تشکیل دولت در لبنان و خروج آن از بحران باشد٬ در سایه اختلاف مواضع محافل سیاسی این کشور ٬ افق روشنی در این راستا دیده نمی گردد.

12 اسفند 1398
تعداد: (132)