همایشها و نمایشگاه ها

زمان شروع مجدد لیگ ایتالیا تعیین شد

وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا تایید کرد که مسابقات سری آ از تاریخ 20 ژوئن مصادف با 31 خرداد ماه پیگیری خواهد شد.

18 تیر 1399

فراوری فرش های سفارشی یکپارچه

کارخانه فرش دیوان یکی از کارخانه های معتبر در زمینه فراوری انواع فرش ماشینی می باشد. این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص در حوزه فرش ماشینی و طراحی فرش، توانسته است عملکرد بسیار خوبی از خود در این صنعت به جای بگذارد.

12 تیر 1399

معاملات فولاد چه زمانی از سر گرفته می گردد؟

به گزارش تجارت نیوز، در جریان معاملات روز سه شنبه نماد فولاد به دلیل نوسان 50 درصدی قیمت طی 15 روز کاری متوقف شد. اتفاقی که به دلیل نوسانات کم قیمت این نماد عظیم کمتر در تاریخ بورس سابقه داشته است. موضوعی که باعث شد این نماد در روز چهارشنبه معامله نشود و...

27 خرداد 1399

راهنمای سفر به مسکو ؛ روسیه Moscow

راهنمای سفر به مسکو ؛ روسیه Moscowدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای سفر به مسکو ، سخن خواهیم گفت.

27 خرداد 1399

ترامپ از آثار مالی کرونا عصبی است

خبرنگاران - گروه بین الملل: بازگشت به ناسیونالیسم و راست گرایی افراطی در اروپا و آمریکا در سال های اخیر به معضل بزرگی برای این کشورها مبدل شده است. راستگرایی افراطی با زمینه های سفیدبرتر پنداری در آمریکا که از سوی دونالد ترامپ مورد حمایت قرار گرفته و...

23 اردیبهشت 1399

همایش حقوق بشر بدون حضور ایرانی ها!

مجله مهر: حقوق بشر دغدغه بسیاری از آدم های روی این زمین است. آدم هایی که در قالب نهادهای مدنی و رسمی به نحوی دنبال تحقق این مقوله هستند و هرازچندگاهی دور هم جمع می شوند و نگرانی هایشان درباره زیر پا گذاشتن حقوق انسان ها را به اشتراک می گذارند. یکی از بزرگترین...

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا 25 میلیارد یورو اعتبار برای مقابله با کرونا تخصیص داد

لندن- خبرنگاران- سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا روز سه شنبه با تخصیص 25 میلیارد یورو برای مقابله با بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا موافقت کردند.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ایران مانعی قوی در برابر انتقال مواد مخدر به اروپاست

لندن- خبرنگاران- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی ایران در نشست با خبرنگاران در رم، پایتخت ایتالیا توضیح داد که ایران مانعی قوی در برابر انتقال مواد مخدر به قاره سبز است.

18 فروردین 1399

نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد

نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا پنج شنبه اول اسفندماه از سوی خبرنگاران برگزار می گردد.

15 فروردین 1399

ارسال 1600 عنوان کتاب و 600 جلد کاتالوگ به نمایشگاه فرانکفورت

خبرنگاران: مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی از ارسال 1600 عنوان کتاب، هزار نسخه ماهنامه صنعت نشر و 600 جلد کاتالوگ انگلیسی زبان به کشور آلمان اطلاع داد و گفت: این کتاب ها هم اکنون در حال ترخیص است و در فرانکفورت تحویل ما داده خواهد شد.

13 فروردین 1399

شرایط زیست محیطی تالاب زریبار خوب نیست

استاندار کردستان گفت: شرایط خوبی بر تالاب زریبار مریوان حاکم نیست و می طلبد دستگاه های مختلف از جمله سازمان حفاظت محیط زیست، کاری نمایند که این دریاچه زیبا و طبیعی دچار بحران نشود.

29 اسفند 1398

سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم

کاپیتان پرسپولبیس گفت: شجاع خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست و امیدوارم اخلاقش بهتر گردد.

25 اسفند 1398

آلمان روابطش با تونس را خوب ارزیابی کرد

پس از اعلام ناخرسندی تونس از دعوت دیرهنگام آلمان برای حضور در کنفرانس برلین در مورد لیبی، دولت آلمان تاکید نمود که روابطش با تونس خوب است.

16 اسفند 1398

جشن نوروزگاه در منطقه گردشگری شالدون باشت برگزار می گردد

نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان باشت با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و دستگاه های خدمات رسان این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری صبح امروز 5 اسفند 98 برگزار گردید.

7 اسفند 1398

نقل مکان 9 هزار چینی در پی راه اندازی بزرگترین تلسکوپ رادیویی دنیا

دولت چین میخواهد تا قبل از افتتاح بزرگترین تلسکوپ دنیا که برای انعکاس سیگنال های رادیویی از اعماق فضا و کشف نشانه هایی از حیات فرازمینی ساخته شده، به 9 هزار نفر از مردم خود دستور نقل مکان بدهد.

29 بهمن 1398

تأکید بر گسترش روابط ایران و چین در حوزه توریسم فرهنگی

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در ملاقات با نماینده کشور چین بر مصمم بودن سازمان متبوعش بر توسعه توریسم فرهنگی تأکید کرد.

27 بهمن 1398

بعیدی نژاد: سیاست کلی جانسون، تلاش برای کاهش تنش با ایران است

حمید بعیدی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی تفصیلی با خبرنگاران ایرنا و صدا و سیما در لندن درخصوص سیاست خارجی بوریس جانسون به ویژه در قبال ایران گفت: تجربه نشان داده از زمانی که جانسون وزیر خارجه بود تا اکنون که نخست وزیر شده است سیاست کلی او مبنی بر این...

23 بهمن 1398

معرفی 8 رشته صنایع دستی ایلام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: هشت رشته صنایع دستی استان ایلام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران معرفی می شوند.

22 بهمن 1398

هیات تجاری ایرانی به کنگره جهانی موبایل بارسلونا خواهد رفت

با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، یک هیات تجاری به نمایشگاه 2020 GSM اعزام می گردد.

20 بهمن 1398
18 بهمن 1398
تعداد: (66)