دختر حاکم دبی در لباس عروس؛ شاهزاده خانم آفتابی شد!

به گزارش گروه سرگرمی، عکس های تازه از عروسی شیخه مهره دختر شیخ محمد بن راشد حاکم دبی منتشر شده است.

دختر حاکم دبی در لباس عروس؛ شاهزاده خانم آفتابی شد!

به گزارش خبرنگاران، یک هفته پس از جشن عروسی باشکوه شاهزاده خانم دبی کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری از شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم در لباس عروس به اشتراک گذاشتند.

این عکس ها حدود یک هفته پس از عروسی شیخه مهره با شیخ مانع بن محمد بن راشد بن منعی آل مکتوم که در تالار سعید در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار گردید، منتشر شده است.

لباس عروس شیخه مهره که به وسیله برند Ezra دوخته شده نظر ها را به خود جلب کرد و عروس خانم با ساعت و جواهرات الماس خودنمایی کرد.

شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم دختر حاکم دبی، به شاهزاده خانم دبی معروف است. او به علت عشق به اسب و سوارکاری، شرکت در رویداد هایی مانند نمایشگاه ها، نمایش های مد و حتی مراسم اهدای جوایز مشهور است. او بعلاوه به کار های خیریه و اجتماعی علاقه مند است و در مسائلی مانند پایداری محیط زیست و توانمندسازی زنان و بچه ها در جامعه مشارکت دارد.

شیخه مهره که اخیرا از دانشگاهی در لندن با مدرک روابط بین الملل فارغ التحصیل شده است، متولد 26 فوریه 1994 است و ظاهرا علاقه مند به سینما است و بعلاوه به حیوانات، به ویژه شاهین و اسب علاقه دارد.

داماد هم به گواه رسانه های اجتماعی علائق مشترکی با شاهزاده خانم دارد. داماد، پسر شیخ محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم و شیخه مدیه بنت احمد بن آدینه آل مکتوم، یک سوارکار ماهر است و گفته می گردد علاقه مند به سفر، اسکی و ماهیگیری است.

شیخ مانع بن محمد آل مکتوم یک کارآفرین بسیار پیروز با مجموعه ای از سرمایه گذاری های متنوع است که شامل تجارت البرادا، فناوری دبی، شرکت توسعه املاک جی سی آی (GCI) و گروه شرکت های ام ام (MM) می گردد. دارایی ها و املاک تجاری او در سرتاسر دبی گسترده است و او روابطی محبت آمیز ای باشخصیت های شناخته شده ای مانند نواک جوکوویچ، تنیسور، و آرتورو ویدال، فوتبالیست، حرفه ای دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2227

به "دختر حاکم دبی در لباس عروس؛ شاهزاده خانم آفتابی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر حاکم دبی در لباس عروس؛ شاهزاده خانم آفتابی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید