اخبار اقتصادی

پارک شارژ خودروهای برقی در آلمان افتتاح شد

شرکت پورشه قدرتمندترین پارک شارژ خودروهای برقی را در شهر لیپ زیگ آلمان افتتاح نموده است.

14 فروردین 1399

مسائل عرصه فراوری با همدلی مدیران و صاحبان صنایع کاهش می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، محمدحسین اصغریان در چهارمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری با اشاره به رویکرد نوین دولت و مجلس و ارائه قانون کشوری در حل مسائل و برطرف موانع فراوری اظهار کرد: قانون...

14 فروردین 1399

تحقق تعهدات پیمان پاریس با ارتقای راندمان نیروگاه ها

اعضای کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق ایران در نشستی به آنالیز راهکارهای اصلاحی مدل انرژی کشور در راستای ایفای تعهدات پیمان پاریس از منظر توسعه پایدار پرداختند.

13 فروردین 1399

هوای اینفلوئنسرها را بیشتر داشته باشید

تفاوت عمده بازاریابی سنتی و بازاریابی تاثیرگذار یا اینفلوئنسر مارکتینگ در اعتماد به محصول است. زمانی که یک فرد واقعی به برندی اعتماد می نماید و آن را با دیگران به اشتراک می گذارد، در صورتی که خود فرد مورد اعتماد عده ای باشد، فروش محصولات برند مذکور افزایش...

13 فروردین 1399

ارسال 1600 عنوان کتاب و 600 جلد کاتالوگ به نمایشگاه فرانکفورت

خبرنگاران: مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی از ارسال 1600 عنوان کتاب، هزار نسخه ماهنامه صنعت نشر و 600 جلد کاتالوگ انگلیسی زبان به کشور آلمان اطلاع داد و گفت: این کتاب ها هم اکنون در حال ترخیص است و در فرانکفورت تحویل ما داده خواهد شد.

13 فروردین 1399

زمان ثبت نام وام شهریه دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: ثبت نام وام شهریه دانشجویان این دانشگاه از 15 بهمن ماه امسال شروع شده و تا 15 تیرماه سال 99 ادامه خواهد داشت.

11 فروردین 1399
9 فروردین 1399

ثروت 8 نامزد مطرح انتخابات 2020 آمریکا چقدر است؟

مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک با ثروت خالص 56.1 میلیارد دلاری در صدر رتبه بندی 8 نامزد مطرح انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر اساس ثروت واقع شده است.

7 فروردین 1399

منطقی: کمک های دولتی لازمه توسعه خودرو های برقی ، شرکت های دانش بنیان یک اصل مهم هستند

دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته گفت: تولید خودرو های برقی در ایران بسیار گران است، در نتیجه برای توسعه این محصولات باید به کمک های دولتی و توانمند شرکت های دانش بنیان اتکا کرد.

6 فروردین 1399

حمایت از واحدهای تولیدی پیروز

استاندار قم گفت: از طرح توسعه ای واحدهای امتحان پس داده و پیروز با تمام توان حمایت می کنم.

4 فروردین 1399

حوادث رانندگی در ایران 2 برابر کرونا قربانی می گیرد ، نمودار آمار قربانیان حوادث رانندگی در ایران

نگاهی به نمودارهای تهیه شده از تعداد قربانیان و مصدومان حوادث ترافیکی در 10 سال اخیر و مقایسه سال به سال آنها با هم و نیز رقم عجیب خسارتی که این حوادث به کشور وارد می کند، نشان می دهد در یک دهه اخیر مسئولان کار اثربخشی در این حوزه انجام نداده اند.

2 فروردین 1399

پیش بینی قیمت مسکن در سال 99 ، اثر رشد قیمت مصالح بر بازار ملک

دبیر کانون انبوه سازان با بیان اینکه در نیمه دوم سال جاری با رشد قیمت آهن آلات و مصالح ساختمانی روبرو بودیم گفت: رشد هزینه های فراوری تاثیر خود را بر قیمت مسکن در سال آینده نشان می دهد و حداقل افزایش قیمت معادل نرخ تورم خواهد بود.

1 فروردین 1399

احتمال اجرای آزمایشی واکسیناسیون HPV از تابستان 99

رئیس اداره پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت ضمن تشریح چرایی فرایند رو به رشد بروز سرطان در جهان و بویژه ایران، درباره انتها فراوری واکسن HPV در کشور و اضافه شدن آن به برنامه واکسیناسیون ملی شرح داد.

29 اسفند 1398

لبنان، آغاز اقدامات دولت جدید برای خروج از بحران

دولت جدید لبنان در آغاز اقدامات جدی برای حل بحران کشور٬ پس از تصویب بودجه 2020 درحال تکمیل بیانیه وزارتی و تعدد نشست های مربوط به آن است.

28 اسفند 1398

افزایش سقف برداشت و انتقال وجه از درگاه های بانک سینا

به منظور یاری به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مردم، سقف برداشت وجه نقد و انتقال وجه به وسیله درگاه های مختلف بانک سینا افزایش یافت.

26 اسفند 1398

سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم

کاپیتان پرسپولبیس گفت: شجاع خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست و امیدوارم اخلاقش بهتر گردد.

25 اسفند 1398

افتتاح اولین مجموعه استودیوی فراوری محتوای الکترونیکی در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

خبرنگاران/خراسان رضوی اولین مجموعه استودیوی فراوری محتوای الکترونیکی در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضویافتتاح شد.

24 اسفند 1398

رقابت 22 نفر در عرصه انتخابات، 12 تذکر به ستادهای تبلیغاتی داده شد

خبرنگاران/خراسان جنوبی فرماندار بیرجند با اشاره به رقابت 22 کاندیدا در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، گفت: در حوزه تخلفات انتخاباتی تا به امروز 12 مورد تذکر به ستادهای کاندیداها داده شده و هیات نظارت نیز سه مورد تذکر به این ستادها داده است. ...

22 اسفند 1398

آنالیز بازار بزرگ ترین برگزارکنندگان تور در جهان

برگزارنمایندگان تور، سازمان هایی هستند که پکیج های تورهای مسافرتی را به عموم مردم عرضه می نمایند. این بسته ها می تواند شامل حمل و نقل، محل اقامت، فعالیت های سرگرم نماینده، وعده های غذایی و نوشیدنی ها گردد. برگزارنمایندگان تورمعمولاً فعالیت های بازاریابی...

19 اسفند 1398

60 درصد ساختمان های پایتخت در برابر زلزله خفیف هم مقاوم نیستند

خبرنگاران:در حالی دولت برنامه های متعددی را برای نوسازی 70 هزار هکتار بافت فرسوده شهری در دست دارد که عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی تهران می گوید: حدود 60 درصد ساختمان های پایتخت غیراستاندارد هستند.

19 اسفند 1398
تعداد: (214)