ساخت هتل و فروشگاه یا نمایشگاه دائمی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در دستور کار واقع شده است

به گزارش گروه سرگرمی، ایسنا/ براساس اخبار واصله، ساخت هتل و فروشگاه یا نمایشگاه دائمی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در دستور کار واقع شده است.

ساخت هتل و فروشگاه یا نمایشگاه دائمی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در دستور کار واقع شده است

سید مهدی خادمی در حاشیه بازدید از فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز گفت: فرودگاه به ویژه فرودگاه های بین المللی به عنوان نخستین پنجره ورود به کشور، ما را در معرض قضاوت مخاطب و مسافران داخلی و خارجی قرار می دهد و یک فرصت مناسب برای معرفی قابلیت ها و توانمندی ها است.

خادمی ادامه داد: استان فارس با توجه به موقعیت استراتژیکی که در هاب جنوب کشور و ارتباط با کشورهای حوزه خلیج فارس دارد و خط ترانزیتی که به کشورهای حوزه قاره اروپا و آمریکا انجام می گردد یک فرصت و امکان خوب است که بتوانیم برای زمینه جذب مخاطب از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه از ظرفیتهای موجود در این فرودگاه و توانمندی و پتانسیلهای مالی، تجاری، بازرگانی و فرهنگی فارس برای جذب مخاطب میتوان بهره برد، گفت: با توجه به مقاصد پروازی مستقیم و پروازهای ترانزیتی از فرودگاه شیراز به بسیار از فرودگاه های بین المللی در دیگر کشورها و بالعکس، وجود یک هتل در فرودگاه شیراز به عنوان یک احتیاج احساس می گردد و این ظرفیت نیز به شکل ویژه در فرودگاه شیراز وجود دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری فارس گفت: در جریان بازدید از فرودگاه شیراز بسته ایجاد یک هتل بین المللی در فرودگاه شیراز در اختیار ما نهاده شد که پیگیری می کنیم تا یک سرمایه گذار توانمند و دارای اهلیت را برای این کار جذب کنیم.

خادمی اضافه نمود: بعلاوه بحث ایجاد یک نمایشگاه یا فروشگاه بزرگ دائمی از محصولات تولیدی استان در فرودگاه شیراز نیز مورد مطالعه نهاده شده و بسته سرمایه گذاری در این زمینه را نیز در اختیار داریم و از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این حوزه دعوت می کنیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استاندرای فارس ادامه داد: ظرفیتهای دیگری نیز در فرودگاه شیراز وجود دارد که برنامه ریزی های متناسبی را با همکاری مدیریت فرودگاه و کارکنان آن در دست مطالعه و اجرا خواهیم داشت.

منبع: همگردی
انتشار: 18 شهریور 1402 بروزرسانی: 18 شهریور 1402 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2259

به "ساخت هتل و فروشگاه یا نمایشگاه دائمی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در دستور کار واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت هتل و فروشگاه یا نمایشگاه دائمی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در دستور کار واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید