چین: امریکا به دلیل سیاست هایش درباره هسته ای ایران، ضعیف شده

به گزارش گروه سرگرمی، سخنگوی وزارت خارجه چین توضیح داد که آمریکا به دلیل سیاست هایش در قبال مسئله هسته ای ایران ضعیف و منزوی شده است.

چین: امریکا به دلیل سیاست هایش درباره هسته ای ایران، ضعیف شده

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به سخنان پمپئو که می گفت کشورهای دنیا خواهند فهمید که باید شریک و متحد ایالات متحده بمانند بیان نمود: چیزی که پمپئو گفت تنها مساله ای است که خودش باور دارد و این با حقایق موجود و نظر دیگر طرفین متفاوت است . طبق گفته های واشنگتن پست، تمایل پمپئو برای دستکاری سیاست خارجی آمریکا در جهت دنبال کردن جاه طلبی های سیاسی خودش شدیدترین آسیب های چند دهه اخیر را به دیپلماسی آمریکا وارد نموده است.

وی ادامه داد: بیش از 50 محقق روابط بین الملل و سیاست خارجی از کالج ها و دانشگاه های آمریکایی همانند هاروارد، جورج تاوت و تافتس با انتشار بیانیه ای مشترک گفته اند که سیاست خارجی دولت آمریکا نزدیک به شکست است. این کشور متحدان مهمش را از خود دور نموده و درگیر مسائلی همچون کووید 19، مسئله هسته ای ایران و مسئله هسته ای شبه جزیره شده است؛ در نتیجه آمریکا ضعیف و منزوی و باعث ناامنی، بی ثباتی و رنجش انسانی شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1222

به "چین: امریکا به دلیل سیاست هایش درباره هسته ای ایران، ضعیف شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین: امریکا به دلیل سیاست هایش درباره هسته ای ایران، ضعیف شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید