رونمایی از سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی اورژانس اجتماعی

به گزارش گروه سرگرمی، فاز نخست سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی(POC) اورژانس اجتماعی با حضور جمعی از مدیران بهزیستی و قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران به بهره برداری رسید.

رونمایی از سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی اورژانس اجتماعی

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، فاز نخست سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی(POC) اورژانس اجتماعی امروز چهارشنبه 19 بهمن 1401، با حضور جمعی از مدیران سازمان بهزیستی کشور و قائم مقام مدیرعامل همراه اول به بهره برداری رسید.

حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در این مراسم که در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی کشور برگزار گردید، با اشاره به گستردگی پوشش شبکه همراه اول در سطح کشور و ظرفیت سرویس های متنوع این اپراتور در خدمت رسانی به مردم و دستگاه های مختلف، ابراز امیدواری کرد سرویس بی سیم آواک بتواند در مواقع حساس و بحرانی، نیازهای سازمان بهزیستی کشور را برآورده کند.

علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز در این مراسم، ایران را از کشورهای پیشرو در حوزه اورژانس اجتماعی خواند و با اشاره به کوشش های صورت گرفته برای توسعه خدمات اورژانس اجتماعی اعلام کرد: تجهیز اورژانس اجتماعی 123 به بی سیم، این نوید را می دهد که بهزیستی به عنوان یک سازمان حمایتی و تخصصی دارای یک شبکه هوشمند اختصاصی گردد و با ارتباط صوتی و تصویری، خدمات حرفه ای خود را در بعد جغرافیایی ارائه دهد.

در این مراسم محمدرضا حیدرهایی، سرپرست آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور نیز از تخصیص ردیف بودجه مستقل برای اورژانس اجتماعی برای اولین بار اطلاع داد و با اشاره به افزایش دو و نیم برابری اعتبارات این سازمان، تجهیز اورژانس اجتماعی به سامانه بی سیم را از اقدامات و دستاوردهای مهم در امسال برشمرد و گفت: امیدواریم تا خاتمه سال تمام مراکز مداخله در بحران فردی، خانوادگی و اجتماعی(مرکز اورژانس اجتماعی) به سرویس بی سیم مجهز شوند.

ارتباطات بی سیم صوتی و تصویری راهگشا در ماموریت های اورژانس اجتماعی، وسعت عملکرد به جغرافیای کشور، امکان برقراری ارتباط زنده تصویری، راحتی گروه بندی و کنترل کاربران و دیسپچر کارآمد با قابلیت مشاهده موقعیت مکانی کاربران در گروه های مختلف، از جمله ویژ گی ها و مزایای سرویس آواک در این همکاری عنوان شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 بهمن 1401 بروزرسانی: 20 بهمن 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2178

به "رونمایی از سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی اورژانس اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی اورژانس اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید