اخبار مجلس

زمان اجرای قانون رتبه بندی معلمان از 31 شهریور است

وزیر آموزش و پرورش گفت: شاید یکی از از علل اجرا نشدن سند تحول بنیادین تصویب نشدن قانون رتبه بندی معلمان بود که آن هم از دولت های قبل حمایت نشده بود و حال دولت سیزدهم با قدرت تمام این کار را انجام داد.

2 مرداد 1401

2 خبر خوش وزیر اقتصاد برای تولیدکنندگان

وزیر اقتصاد و دارایی از تخفیفات و بخشودگی های ویژه مالیاتی برای تولیدکنندگان و افزایش اختیارات استانی بانک ها در استان ها برای ارائه تسهیلات اطلاع داد.

27 خرداد 1401

چالش های پیش روی اینترنت در 1401، از فیبر نوری تا اصلاح تعرفه

خبرنگاران- گروه دانش و فناوری؛ معصومه بخشی پور: مشکل کندی سرعت و کیفیت اینترنت همیشه یکی از پرتکرارترین مطالبات کاربران محسوب می گردد که به طور مداوم نقل محافل عمومی، رسانه ها و شبکه های اجتماعی است و مسئولان را وادار می نماید که برای آن راهکاری بیاندیشند.

12 خرداد 1401

چه کسانی در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها پذیرش می شوند؟

دفترچه راهنمای شرکت در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

28 بهمن 1400

مصوبات نشست هماهنگی دربی 97 اعلام شد

تهران (پانا) - جلسه هماهنگی قبل از دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال، امروز (جمعه) در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.

23 بهمن 1400

نقشه راه کشاورزی کشور در دست تدوین است

رئیس کمیسیون کشاورزی آب و محیط زیست مجلس از تدوین نقشه راه کشاورزی کشور اطلاع داد و گفت: طرحی در قالب طرح امنیت غذایی یا طرح مانع زدایی، در حال آنالیز است.

6 مهر 1400

مجلس و دولت موانع همگانی شدن ورزش را بر طرف نمایند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با حضور در محل فدراسیون ورزشهای همگانی با افشین ملایی و مسئولان این فدراسیون ملاقات و تبادل نظر کرد.

7 خرداد 1400

دیدار ظریف با راضی بارزانی

در دیدار وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با شاد بارزانی بر ثبات و آرامش در عراق و عدم اجازه به اقدامات ضدایرانی در منطقه کردستان عراق تاکید شد.

31 اردیبهشت 1400

4400 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد واگذار شد

خبرگزاری خبرنگاران- با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته امداد حضرت امام، 4 هزار و 400 واحد مسکونی ویژه مدد جویان در استان های تهران ، کرمان و خراسان جنوبی تحویل داده شد.

27 فروردین 1400

در اصلاح قانون اتاق ایران باید ماهیت وجودی آن حفظ گردد

رئیس کمیسیون حقوقی، حمایت قضائی و مقرراتی اتاق ایران با استناد به ماده 3 قانون مدیریت خدمات کشوری که تعریفی از نهاد یا موسسه عمومی غیردولتی ارائه می دهد، گفت: در این ماده قانونی، 3 شرط برای موسسه عمومی غیردولتی در نظر گرفته شده است؛ اول اینکه بر اساس مصوبه...

27 فروردین 1400

قالیباف: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آنالیز مناطق کم برخوردار و محروم اولویت مجلس است، گفت: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است.

24 بهمن 1399

قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم 20 هزار و 400 تومان است

ستاد تنظیم بازار مقرر کرد قیمت مصرف کننده به ازای هر کیلوگرم مرغ گرم مطابق با تصمیمات این ستاد همچنان 20 هزار و 400 تومان اعمال می گردد.

17 دی 1399

ملاقات سفرای ایتالیا و پاکستان با رئیس مجلس

جوزپه پرونه و رحیم حیات قریشی امروز با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ملاقات و تبادل نظر کردند.

20 آذر 1399

خبرنگاران نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد

تهران - خبرنگاران - رییس سازمان برنامه وبودجه در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی گزارش بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، در لایحه بودجه سال آینده را یک ماه زودتر ارائه کرد.

12 آذر 1399

خبرنگاران کرونا در فارس به بچه ها زیر 10 سال هم امان نمی دهد

شیراز -خبرنگاران- کرونا در استان فارس همچنان جان می گیرد ، هر روز شمار دو رقمی کشته های کرونا در این استان بالا و پایین می شود اما از تب و تاب نمی افتد ، سه درصد از مبتلایان و یک درصد از جانباختگان کرونا در فارس، زیر 10 ساله بوده اند.

10 مهر 1399

رئیس مجلس امریکا: ورود نمایندگان بدون ماسک، ممنوع

رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ماسک زدن را برای همه اعضای این مجلس و کارمندان دفاتر آنها اجباری و تهدید نموده که متخلفان را از ساختمان کنگره اخراج خواهد نمود.

30 شهریور 1399

حسرت اثری که هدفش سرگرمی نبود، فقدان روایت هنرمندانه از تراژدی عشق و سیاست در دهه 90

تماشای مجدد سریال کیف انگلیسی یک حس دوگانه ایجاد می کند. حسرت و لذت! حسرت از اینکه سریال های الف ویژه و تاریخی تلویزیون از چه سطح کیفی بالایی برخوردار بود و حالا سال هاست که شاهد تولید چنین مجموعه هایی نیستیم.

16 شهریور 1399

تبعیض در پرداخت عیدی، سنوات و حق مسکن بازنشستگان ، نقدها بازنشستگان به نحوه اجرای همسان سازی حقوق

حقوق بازنشستگان بعد از یک دهه با اجرای همسان سازی تا حدودی ترمیم شد اما این اقدام به خاطر مهار نشدن تورم رضایت آنها را جلب نکرده است.

9 شهریور 1399

افزایش 14 برابری آمار مبتلایان بستری شده کرونا در کاشمر

خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار کاشمر از افزایش 14 برابری آمار مبتلایان بستری شده کرونا در این شهرستان از ابتدای ماه جاری به دلیل آزاد سازی هایی که در بعضی از حوزه ها صورت گرفت، اطلاع داد.

8 شهریور 1399

شورای نگهبان لایحه تجارت را به مجلس بازگرداند، لازم الاجرا شدن لایحه تجارت تبعات منفی بر اقتصاد خواهد گذاشت

انجمن صنفی کارفرمایی صندوق ها و نهاد های سرمایه گذاری خطرپذیر با ارسال نامه ای مخالفت خود را با تصویب لایحه تجارت به شورای نگهبان اظهار داشت.

12 مرداد 1399
تعداد: (43)