کسب و کار

گوگل به جمع آوری اطلاعات بچه ها متهم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، دادستان ایالت نیومکزیک آمریکا از گوگل شکایت کرده است. گوگل متهم است برخلاف قانون، اطلاعات مربوط به بچه ها را جمع آوری کرده است.

17 فروردین 1399

نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد

نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا پنج شنبه اول اسفندماه از سوی خبرنگاران برگزار می گردد.

15 فروردین 1399

طرح 110 لبخند در دانشگاه علوم پزشکی کاشان اجرا شد، شروع هفدهمین رکاب زنی حرم تا حرم

اجرای طرح 110 لبخند در دانشگاه علوم پزشکی کاشان، نواخت زنگ گردشگری در کاشان، برگزاری کلاس اتفاء حریق پرسنل یگان حفاظت اداره میراث فرهنگی و گردشگری کاشان و شروع هفدهمین رکاب زنی حرم تا حرم از مهمترین اخبار کوتاه کاشان است.

14 فروردین 1399

هوای اینفلوئنسرها را بیشتر داشته باشید

تفاوت عمده بازاریابی سنتی و بازاریابی تاثیرگذار یا اینفلوئنسر مارکتینگ در اعتماد به محصول است. زمانی که یک فرد واقعی به برندی اعتماد می نماید و آن را با دیگران به اشتراک می گذارد، در صورتی که خود فرد مورد اعتماد عده ای باشد، فروش محصولات برند مذکور افزایش...

13 فروردین 1399

هشدار فرانتکس درباره افزایش مجدد شمار پناهندگان در اروپا

رئیس آژانس حفاظت از مرزهای اروپا (فرانتکس) فشار مهاجرت به اروپا را همچنان بالا ارزیابی نموده و ظرفیت پذیرش پناهندگان در بسیاری کشورهای اروپا را تکمیل دانست.

11 فروردین 1399

حمایت از واحدهای تولیدی پیروز

استاندار قم گفت: از طرح توسعه ای واحدهای امتحان پس داده و پیروز با تمام توان حمایت می کنم.

4 فروردین 1399

رقابت 22 نفر در عرصه انتخابات، 12 تذکر به ستادهای تبلیغاتی داده شد

خبرنگاران/خراسان جنوبی فرماندار بیرجند با اشاره به رقابت 22 کاندیدا در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، گفت: در حوزه تخلفات انتخاباتی تا به امروز 12 مورد تذکر به ستادهای کاندیداها داده شده و هیات نظارت نیز سه مورد تذکر به این ستادها داده است. ...

22 اسفند 1398

آنالیز بازار بزرگ ترین برگزارکنندگان تور در جهان

برگزارنمایندگان تور، سازمان هایی هستند که پکیج های تورهای مسافرتی را به عموم مردم عرضه می نمایند. این بسته ها می تواند شامل حمل و نقل، محل اقامت، فعالیت های سرگرم نماینده، وعده های غذایی و نوشیدنی ها گردد. برگزارنمایندگان تورمعمولاً فعالیت های بازاریابی...

19 اسفند 1398

100 خانه بوم گردی در استان کرمان ایجاد شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه 100 خانه بوم گردی در استان کرمان ایجاد شده است گفت: بسیاری از روستائیان که به شهرها مهاجرت نموده بودند با راه اندازی این خانه های بوم گردی به روستاها برگشتند.

18 اسفند 1398

پیش بینی بازار آرام مسکن در سال 92، رشد قیمت مسکن کمتر از تورم

خبرنگاران : معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با پیش بینی شرایط آرام مسکن در سال 92، گفت: سال جاری میزان افزایش قیمت مسکن کمتر از نرخ تورم بود.

18 اسفند 1398

آموزش هتلداری به صنعت گردشگری یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از فنی و حرفه ای خوزستان، عبدالنبی سواعدی اضافه نمود: با توجه به ظرفیت های موجود خوزستان در جذب گردشگر خارجی، فراوری نیروی انسانی متخصص در بخش هتلداری می تواند صنعت گردشگری و هتلداری را به سمت هتل داری ایرانی ببرد.

12 اسفند 1398

معرفی تعدادی از معروف ترین جاذبه های گردشگری بمبئی

پسری با چشم های روشن و تی شرت زرد رنگ فریاد کنان می گوید: قیمت بسیار خوب، قیمت بسیار خوب. این پسر در حالیکه به تندی صحبت می کرد، مجسمه های الهه شیوا را که به دور گردن، بازوها و حتی نوک انگشتانش پیچیده بود، به فروش می رساند. فقط 200 روپیه، فقط 200 روپیه. وقتی...

4 اسفند 1398

حامد شفیع خواه مدیر اجرایی تئاتر ثمر شد

در نخستین نشست نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، رضا دادویی طی حکمی حامد شفیع خواه را به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب کرد.

29 بهمن 1398

بلنجینی با ترک لوبه، سرمربی ایتالیا ماند

جانلورنزو بلنجینی، قرارداد خود را با فدراسیون والیبال ایتالیا تمدید کرد.

25 بهمن 1398

بودجه 99 در خواب نوشته شده است

خبرنگاران: یک نماینده مجلس معقتد است استقامت و ایستادگی که این روزها مطرح می گردد با شرایط کشور باید لحاظ گردد، برای مردم است نه تصمیم گیران و حاکمیت.

24 بهمن 1398

معرفی 8 رشته صنایع دستی ایلام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: هشت رشته صنایع دستی استان ایلام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران معرفی می شوند.

22 بهمن 1398

راغفر: مشکل ما نداشتن ارتباط با اروپا و آمریکا نیست ، بجای تولیدکننده خام فروش و دلال تشویق می گردد!

یک اقتصاددان گفت: مشکل ما نداشتن ارتباط با اروپا و آمریکا نیست؛ مساله این است که موانع قانونی و بروکراسی دست و پا گیر دولتی بر سر راه صنعت و فراوری واقع شده است و فراوریکننده را از ورود به بازار کار و تجارت خارجی دور می نماید.

20 بهمن 1398

مردم هند: کمتر می خوریم اما به سینما می رویم، افزایش درآمدهای بالیوود در بحران مالی (

سینما رفنن مردم هند با شاخص رژ لب قابل اندازه گیری است. شاخص رژ لب اصطلاحی است که توسط لئوناردو لودر مدیر موسسه استی لودر خلق شد.

18 بهمن 1398
18 بهمن 1398

سرایت اجرای تورهای گردشگری بدون خرید به ایران

اجرای تورهای گردشگری NO SHOPPING به ایران هم سرایت کرد و به تازگی آژانس های مسافرتی کارگزار در خارج از کشور به آژانس داران ایرانی اعلام می نمایند تورهای بدون خرید فروخته اند.

17 بهمن 1398
تعداد: (78)