واکنش سرپرست سابق فدراسیون کشتی به دلایل میزبانی تهران از جام جهانی کشتی فرنگی

به گزارش گروه سرگرمی، سرپرست سابق فدراسیون کشتی به مستندات فدراسیون کشتی در مورد معرفی تهران به عنوان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی واکنش نشان داد.

واکنش سرپرست سابق فدراسیون کشتی به دلایل میزبانی تهران از جام جهانی کشتی فرنگی

حمید بنی تمیم در تماس با گروه سرگرمی و در واکنش به مستندات فدراسیون کشتی در مورد معرفی تهران به عنوان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی گفت: از فدراسیون بخاطر اینکه بخشی از مستنداتی که من به آن اشاره کرده بودم را حتی بصورت گزینشی منتشر کرد، تشکر می کنم.

وی ادامه داد:همانطور که گفته بودم در آخرین روز سال 97 توافقی را با مسوولان استان خوزستان انجام داده بودم تا بتوانم مسابقات جام جهانی را از تهران به خوزستان ببرم اما چون به فاصله چند روز پس از این توافق، وزارت ورزش سرپرست جدیدی برای فدراسیون تعیین کردند، دیگر فرصت مذاکره و مکاتبه با اتحادیه جهانی کشتی فراهم نشد و طی این پنج، شش ماه نفرات بعدی هم در این زمینه اقدامی نکردند. در حالی که برخلاف اعلام فدراسیون تغییر میزبان با مذاکره با اتحادیه جهانی و در زمان مناسب ممکن بود اما به هر حال انجام نشد.

بنی تمیم شرح داد:اما سوال اصلی من از مسوولان فدراسیون این بود که چرا شما که شهریورماه آمدید، میزبانی جام جهانی در تهران را تایید کردید یک ماه بعد رفته اید و یک میلیارد تومان از خوزستان پول گرفته اید؟ چرا الان هم این پول را بر نمی گردانید؟ شما که می گویید شش هفت بانک را برای اسپانسری هماهنگ کرده اید، چرا از خوزستان محروم تحت عنوان اینکه مسابقه برای شماست، برای تهران پول گرفته اید؟

وی گفت: به عنوان عضو سابق تیم ملی با سابقه شش سال مدیریت اجرایی در کشتی،از مسؤولان فعلی می خواهم به جای دشمن تراشی،تلاش کنند اعتبار کشتی زیر سوال نرود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 456

به "واکنش سرپرست سابق فدراسیون کشتی به دلایل میزبانی تهران از جام جهانی کشتی فرنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرپرست سابق فدراسیون کشتی به دلایل میزبانی تهران از جام جهانی کشتی فرنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید