هم تمیز هم ضدعفونی با چندمنظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس!

به گزارش گروه سرگرمی، رپرتاژ آگهی - این روزها، ضدعفونی کردن خانه و محل کار برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا یکی از دغدغه های اصلی هر فردی است.

هم تمیز هم ضدعفونی با چندمنظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس!

گاهی اوقات مجبور هستیم برای انجام بعضی کارها مثل رفتن به محل کار، خرید، انجام کار بانکی و … از خانه بیرون برویم؛ اما بعد از برگشت، باید بلافاصله وسایل را ضدعفونی کنیم.

آشپزخانه یکی از مکان هایی است که ممکن است ویروس کرونا در آن گسترش یابد. هر سطحی که در حین پخت غذا لمس می شود، می تواند ویروس را منتقل کند. بنابراین حتماً همه وسایل و سطوح آشپزخانه باید به طور مرتب ضدعفونی شوند.

مواد غذایی مثل ماکارونی، بطری شیر، رب گوجه، حتی چیپس و پفک که از سوپرمارکت یا فروشگاه های زنجیره ای خریداری می کنیم، در معرض آلودگی و میکروب قرار دارند و باید ضدعفونی شوند.

اما فقط مسئله ضدعفونی کردن نیست! نظافت و تمیزی سطوح و وسایل نیز مسئله مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

بعد از یک روز پخت و پز، شیرینی پزی و سرگرمی، دوست داریم پاکسازی را تا حد ممکن آسان کنیم؛ و این به معنی استفاده از یک محصول پاک نماینده واحد برای مقابله با تمام آوارهای پس از مهمانی است: یک پاک نماینده چندمنظوره. اما تجربه ثابت نموده است که همه پاک نماینده های چندمنظوره عملکرد یکسانی ندارند. بعضی ممکن است تنها زورشان به تمیز کردن حلقه فنجان قهوه از روی میز شیشه ای برسد و وقتی صحبت از ریختن مواد چسبناک روی پیشخوان می شود، کاری از دستشان بر نیاید. بعضی دیگر نیز هرچند گرد و خاک را تمیز می نمایند، اما رگه هایی را پشت سر باقی می گذارند.

پاک نماینده های چندمنظوره و مزایای آن ها

انجام چندین کار

یک پاک نماینده چندمنظوره موثر باید بتواند لذت زدن چند نشان با یک تیر را نصیب مصرف نماینده کند. این بدان معنی است که اولین و مهم ترین وظیفه یک پاک نماینده چندمنظوره این است که تمام سطوحی به عنوان هدف انتخاب نموده است را به خوبی تمیز کند. پس از آن، قابلیت های جانبی، مانند توانایی ضدعفونی کردن سطوح یا استفاده روی سطوح متفاوت، نیز به فهرست مزیت های یک پاک نماینده چندمنظوره اضافه می شود. به عنوان مثال، پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس سطوح مختلف را تمیز می نماید، ضدعفونی می نماید و لکه ها را ازبین می برد. این همه کاره بودن نه تنها به مصرف نمایندگان یاری می نماید تا عملیات تمیزکاری ساده تری داشته باشند، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان پاکسازی نیز می شود.

مناسب انواع سطوح

خب این ویژگی ها چه فایده ای خواهند داشت؟ برای مبتدیان، این بدان معنی است که می توانید سطوح بیشتری را با محصولات کمتری تمیز کنید. و به دلیل امکان خرید در مقیاس بالا، خرید یک محصول در مقادیر زیاد به صرفه تر از خرید مجموعه ای از محصولات برای برای استفاده در مقیاس کم است.

استفاده از پاک نماینده چندمنظوره باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود. به عنوان یک خریدار، لازم نیست ساعت ها وقت را صرف انتخاب محصولات مناسب برای سطوح مختلف کنید. سبد محصولات پاک نماینده شما خلوت تر خواهد شد و این به معنی حمل ونقل و جابه جایی کمتر است. با استفاده از یک محصول پاک نماینده چندمنظوره مناسب، لازم نیست سطح یکسانی را چندین بار با محصولات مختلف تمیز کنید؛ کافی است یک بار از پاک نماینده چندمنظوره به درستی بهره ببرید و کار تمام خواهد شد.

همه این ها بهره وری را افزایش می دهند، که مزیت عظیم دیگری را نیز به دنبال خود می آورد: پایداری زیست محیطی. با استفاده از محصولات چندمنظوره، تعداد بطری ها و میزان حمل ونقل کاهش می یابد که منجر به کاهش مصرف انرژی، دی اکسید کربن کمتر، مصرف سوخت کمتر و زباله کمتر می شود.

مزیت طلایی

پاک نماینده های چندمنظوره یک مزیت معرکه دیگر نیز در اختیار شما قرار می دهند. با یاری کردن به کارکنان شما در امر تمیز کردن، کارایی را افزایش داده و به صرفه جویی در وقت آن ها یاری می نمایند؛ این به معنای بهره وری بیشتر برای هر فرد و کاهش بالقوه هزینه های کار است. به طور معمول هزینه نیروی کار، 85٪ بیشتر از هزینه های خود فرآیند تمیز کردن است. هر محصولی که بتواند کارکنان نظافت را موثرتر کند، می تواند یک یاری تجاری قدرتمند باشد.

اما یک نکته طلایی باقی می ماند. به یاد داشته باشید، ما در خصوص پاک نماینده های چندمنظوره ای صحبت کردیم که به خوبی برای دستیابی به تمام این اهداف طراحی شده باشند. داشتن محصولی که نوید انجام چندین کار را بدهد اما همه آن ها را ضعیف انجام دهد، هیچ فایده ای ندارد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که محصولی که انتخاب می کنید از تولیدنماینده معتبری بوده و تمام ویژگی های ذکر شده برای پاسخگویی موثر به نیازهای شما را فراهم می نماید.

آشنایی با چندمنظوره ضدعفونی نماینده هوم پلاس

مایع پاک نماینده چند منظوره ضدعفونی نماینده هوم پلاس، دارای قدرت و سرعت در پاک نمایندگی بوده و از توان چربی زدایی بالایی برخوردار است. این مایع توانایی تمیز کردن سطوح متنوعی نظیر سرامیک، کاشی، دیوار روغنی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، سطوح مختلف چوبی و … را دارا است و همچنین می تواند لکه های قدیمی و تثبیت شده و لکه های حاصل از دوده را نیز به طور موثر ازبین ببرد. همچنین، پاک نماینده چند منظوره هوم پلاس به دلیل عدم شره، مناسب برای پاک کردن سطوح شیب دار می باشد

چه زمانی می توانیم از پاک نماینده چندمنظوره ضدعفونی نماینده هوم پلاس استفاده کنیم؟

اگر از یک پاک نماینده چندمنظوره غیر سمی و ایمن مانند پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس استفاده می کنید، پاسخ به این سوال همواره! است. پاک نماینده چندمنظوره آنتی باکتریال هوم پلاس برای استفاده روی سنگ مرمر، پلاستیک، فلز، چوب یا هر سطح دیگری مناسب و بی خطر است.

برای اثربخشی محصول جهت از بین بردن ویروس ها، باید حداقل به مدت 10 دقیقه در روی سطح باقی مانده و سپس با دستمال خشک تمیز شود.

نکته: باکتری ها تا 24 ساعت قادر به رشد بر روی سطوحی که بوسیله این محصول هوم پلاس ضدعفونی می شوند، نخواهند بود.

چگونه از پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس استفاده کنیم؟

پیش از حمله به هر نوع آلودگی در خانه، اسلحه خانه خود را آماده کنید: دستکش لاستیکی، پارچه میکروفایبر، یک سطل آب و پاک نماینده چندمنظوره ضدعفونی نماینده هوم پلاس (که می توانید با مراجعه به آدرس www.homeplus.ir آن را تهیه کنید.)

  • سطوح فلزی: ابتدا آلودگی های اضافی را پاک نموده و سپس پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس را روی سطح فلزی اسپری نموده و اجازه دهید چند ثانیه روی آن باقی بماند. سپس با استفاده از یک دستمال سطح موردنظر را پاک کنید. لکه های چربی، اثر دست، و دیگر لکه های موجود ناپدید خواهند شد.
  • کفپوش: در اینجا می توانید یک از دو روش زیر را امتحان کنید: یا پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس را مستقیما روی زمین اسپری نموده و سپس با یک ذستمال مرطوب کفپوش را پاک کنید و یا مقداری از پاک نماینده چندمنظوره را در آب رقیق نموده و از محلول حاصل برای پاک کردن کف خانه خود بهره ببرید. به همین راحتی!
  • چوب: چوب پیچیده ترین سطح در بین این سطوح است. از آنجا که واکنش چوب های مختلف به پاک نماینده ها متفاوت است، نمی توان از هر پاک نماینده روی سطوح چوبی استفاده کرد. ابتدا پاک نماینده چندمنظوره را روی نقطه کوچکی از چوب اسپری کنید تا زمان لازم برای تاثیرگذاری پاک نماینده تعیین شود. از آنجا که پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس ملایم است و دارای مواد شیمیایی خورنده نیست، به سطوح چوبی آسیب نمی رساند.یا مقداری از پاک نماینده چندمنظوره را روی سطح چوبی اسپری نموده و سپس سطح موردنظر را با دستمال پاک کنید، یا مانند مورد قبلی، از محلول رقیق شده با آب برای این کار بهره ببرید.

برای لکه های قدیمی مدت زمان بیشتری اجازه دهید محصول بر روی لکه باقی مانده و سپس آن را پاک نمایید. در صورت استفاده به صورت فوم، دریچه توری اسپری را پایین و در غیر اینصورت آن را بالا قرار دهید.

مزایای چندمنظوره ضدعفونی نماینده هوم پلاس

  • پاک نماینده چندمنظوره هوم پلاس با توان ازبین بردن 99.9٪ ویروس و باکتری ها، محصولی ایده آل برای ضدعفونی کردن سطوح مختلف است و می تواند تنها اسلحه موردنیاز شما برای مقابله با ویروس ها و میکروب هایی باشد که به وسیله لمس سطوح منتقل می شوند.
  • رایحه مطبوع این پاک نماینده نه تنها فرآیند تمیز کردن سطوح مختلف را لذت بخش می نماید، بلکه خاطره ای دل انگیز از پاکیزگی را روی سطوح مختلف به جای می گذارد.
  • به دلیل فرمولاسیون منحر به فرد و عدم وجود مواد شیمیایی قوی، این مایع پاک نماینده به سطوح و وسایل مختلف منزل آسیب نمی رساند و می توانید با اطمینان از آن روی تمام سطوح آلوده بهره ببرید.
  • همچنین قسمت اسپری این محصول دارای توری فوم ساز بوده و هنگام تمیز کردن سطوح شیب دار یاری بسیاری به شما خواهد نمود و به دلیل عدم شره، برای پاک کردن سطوح شیب دار مناسب است.
منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1196

به "هم تمیز هم ضدعفونی با چندمنظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هم تمیز هم ضدعفونی با چندمنظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید