نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد

به گزارش گروه سرگرمی، نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا پنج شنبه اول اسفندماه از سوی خبرنگاران برگزار می گردد.

نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی گروه سرگرمی، نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا پنج شنبه اول اسفند ماه 98 از ساعت 8 تا 18 در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران از سوی گروه سرگرمی برگزار می گردد.

علوم شناختی

در این کنفرانس محورهایی مانند روش های تحقیق در علوم شناختی و رسانه،فلسفه ذهن و رسانه، انسان شناسی و زبان شناسی شناختی و رسانه، علوم اعصاب و رسانه، هوش مصنوعی و رسانه، علوم تصمیم و رسانه،روان شناسی شناختی و رسانه،جامعه شناسی شناختی و رسانه، اقتصاد رفتاری و رسانه، بازاریابی عصبی و رسانه، سیاستگذاری عمومی و رسانه،تربیت فردی و رسانه مورد آنالیز قرار می گیرد.

باقر ساروخانی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، محمد جواد لاریجانی رئیس پژوهشگاه دانش های بنیادی، محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، عطاالله رفیعی آتانی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، حمید رضا پور اعتماد عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی از سخنرانان کلیدی این کنفرانس هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 764

به "نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه فردا برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید