رادولوویچ باید سریعتر به ایران برگردد، در جریان مشکل کربکندی نیستم

به گزارش گروه سرگرمی، احمد جمشیدی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره عدم بازگشت میودراگ رادولوویچ سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن و اینکه گفته می گردد وی علاقه ای ندارد در این شرایط در ایران کار کند، گفت: این بحث، شایعه است. رادولوویچ نمی تواند از کشورش خارج گردد. او باید به صورت زمینی به بلگراد برود و از آنجا با پروازهای قطر یا ترکیه به ایران بیاید. الان مشکل، این است. چون رادولوویچ نمی تواند بیاید، شایعه درست می نمایند.

رادولوویچ باید سریعتر به ایران برگردد، در جریان مشکل کربکندی نیستم

سخنگوی باشگاه ذوب آهن تاکید نمود: رادولووویچ نگفته است نمی آیم و اصلاً در این خصوص صحبتی نداشته. درخواست ما هم این است که سرمربی تیممان برگردد. دو روز پیش مدیرعامل باشگاه ایمیلی به رادولوویچ زد تا هرچه سریعتر به هر نحو خودش را به باشگاه معرفی کند.

جمشیدی درباره اینکه بیشتر مربیان و بازیکنان خارجی لیگ توانسته اند به ایران بازگردند، گفت: فعلاً کشور صربستان مشکل دارد و پروازی در این کشور وجود ندارد! می دانید که دراگان اسکوچیچ سرمربی کُروات تیم ملی هم هنوز به ایران بازنگشته است.

وی درباره اینکه اسکوچیچ با درخواست فدراسیون تا الان بازنگشته و دیگر مربیان و بازیکنان خارجی حتی از کرواسی هم به ایران برگشته اند، گفت: از این موضوع بی اطلاعم و باید از باشگاه پیگیری کنم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل گلایه و دلخوری رسول کربکندی رئیس سازمان فوتبال این باشگاه اظهار کرد: در جریان این موضوع نیستم و از آن بی خبرم!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1086

به "رادولوویچ باید سریعتر به ایران برگردد، در جریان مشکل کربکندی نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادولوویچ باید سریعتر به ایران برگردد، در جریان مشکل کربکندی نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید