خبرنگاران نگرانی قانونگذاران آمریکایی از ورود سلاح به صحن مجلس نمایندگان

به گزارش گروه سرگرمی، تهران- خبرنگاران- یک عضو مجلس نمایندگان بیان نمود که با همکارانش نگران ورود سلاح به صحن این مجلس هستند.

خبرنگاران نگرانی قانونگذاران آمریکایی از ورود سلاح به صحن مجلس نمایندگان

به گزارش خبرنگاران، الکساندریا اوکازیو کورتز نماینده دموکرات ایالت نیویورک جمعه به شبکه سی. ان. ان گفت: هنوز نسبت به سایر اعضای کنگره احساس امنیت نمی کنیم. یکی از اعضا امروز تلاش کرد تا به صحن مجلس نمایندگان سلاح بیاورد.

این نگرانی در حالی است که اندی هریس نماینده جمهوری خواه ایالت مریلند در مجلس نمایندگان تلاش کرد تا به صورت مخفیانه سلاح به صحن مجلس ببرد.

نمایندگان آمریکا اجازه ندارند در صحن مجلس سلاح گرم داشته باشند. اما کورتز معتقد است که هریس تلاش کرد تا سلاحش را به صورت پنهانی به صحن ببرد.

کورتز اضافه نمود: وقتی بر خلاف قوانین، سلاح به صحن مجلس می آورید همه اطرافیان در معرض خطر قرار می گیرند. این کار غیرمسؤولانه و خلاف قوانین است.

این در حالی است که لوران بوبرت نماینده جمهوری خواه ایالت کلرادو در مجلس نمایندگان آمریکا گفته است که حق دارد در واشنگتن دی سی و کنگره برای حفاظت از خود سلاح حمل کند.

تلاش برخی اعضای جمهوری خواه مجلس نمایندگان برای حمل سلاح در حالی است که هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا ششم ژانویه به کنگره حمله کردند و مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهوری جدید این کشور در میان تدابیر شدید امنیتی برگزار گشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1415

به "خبرنگاران نگرانی قانونگذاران آمریکایی از ورود سلاح به صحن مجلس نمایندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نگرانی قانونگذاران آمریکایی از ورود سلاح به صحن مجلس نمایندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید