جزئیات حادثه آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله

به گزارش گروه سرگرمی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله تهران توضیحاتی داد.

جزئیات حادثه آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: ساعت 18:30 عصر امروز یک مورد آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله در خیابان ملاصدرا نرسیده به خیابان شیخ بهایی به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی شامل نردبان هیدرولیکی، تجهیزات تنفسی و تشک نجات به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه به دلیل نزدیکی ایستگاه اولین گروه در مدت 2 دقیقه به محل حادثه رسید. در طبقه 9 این ساختمان 11 طبقه در بخش اداری بخشی از یکی از اتاق ها به وسعت 20 متر که دیوارکوب ها هم چوبی بود مستعد آتش سوزی بود، دچار حریق شده بود.

ملکی گفت: آتش نشانان خیلی سریع به محل رسیدند و آتش را خاموش کردند، در همان اتاق تجمع دود داشتیم که خیلی سریع تخلیه دود هم انجام شد. در مجاورت این قسمت بخش بستری بیماران عفونی و ریوی و کرونایی بود که سرایت دود به آن ها نگران کننده بود که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه نمود: مسئله ای برای کادر درمان و بیماران ایجاد نشد و ارتباطی هم به آن قسمت ها نداشت، خدمات مربوط به بیمارستان درحال انجام است. آتش خیلی وقت است که خاموش شده و دقایقی دیگر محل تحویل مسولان می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1628

به "جزئیات حادثه آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حادثه آتش سوزی در بیمارستان بقیه الله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید