ثبت نام خودرو بدون دریافت هرگونه وجه انجام می شود

به گزارش گروه سرگرمی، در هشدار به خریداران خودرو از سایپا و ایران خودرو تاکید شده است که ثبت نام خودرو در فروش های آنلایت بدون دریافت هرگونه وجه انجام می شود.

ثبت نام خودرو بدون دریافت هرگونه وجه انجام می شود

خبرنگاران - در پی انتشار برخی مطالب درباره دعوت از مردم برای ثبت نام و تحویل فوری خودرو توسط برخی افراد سودجو به ویژه در فضای مجازی، پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو اطلاعیه ای را برای آگاه سازی متقاضیان منتشر کرد.

در این اطلاعیه تاکید شده، بخشنامه های مربوط به نحوه و شرایط فروش محصولات شرکت ایران خودرو صرفا از طریق سایت رسمی این شرکت به نشانیesale.ikco.ir منتشر می شود.

تمامی محصولات ایران خودرو در قالب طرح های فروش فوق العاده با موعد تحویل 90 روزه، پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر تا 12 ماهه و مشارکت در تولید با موعد تحویل حداکثر تا 24 ماهه طی قرعه کشی میان متقاضیان عرضه می شود.

این اطلاعیه با تاکید بر عدم دریافت وجه در زمان ثبت نام از متقاضیان، عنوان کرده است، پس از سرانجام فرآیند ثبت نام از طریق سایت فروش محصولات، کد پیگیری به فرد متقاضی اختصاص یافته و به وی اعلام می شود.

همچنین با انجام مراسم قرعه کشی برای هر یک از طرح های فروش، به منتخبین پیامکی از سر شماره 300096440 به شماره تلفن اعلامی آنها ارسال می شود. افزون بر این، نتایج هر قرعه کشی در پروفایل شخصی متقاضیان در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو قابل مشاهده بوده و متقاضیان می توانند در تماس با 096440 نیز، از نتیجه ثبت نام خود آگاه شوند.

پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو تاکید کرده، پس از واریز وجه توسط متقاضی نیز پیامک تایید واریزی برای وی از سرشماره یادشده ارسال می شود.

قراردادهای تحویل شده به مشتریان و منتخبین قرعه کشی، ممهور به مهر نمایندگی مجاز است

از سوی دیگر، تمامی قراردادهای تحویل شده به مشتریان و منتخبین قرعه کشی، ممهور به مهر نمایندگی مجاز بوده و بنابراین، اسناد قراردادهای تحویل شده توسط شرکت ها و یا افرادی که خود را منتسب به ایران خودرو می نامند، بی اعتبار بوده و فاقد ارزش قانونی است.

مرجع رسمی اخبار ایران خودرو (ایکوپرس) تاکید کرده، فروش و تحویل خودرو با قیمت های اغوا کننده و یا خارج از شرایط اعلامی از سوی این شرکت جزء مصادیق شاخص کلاهبرداری به حساب می آید.

به گزارش ایکوپرس، هرگونه پرداخت در صورت برنده شدن، صرفا از طریق درگاه رسمی شرکت ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir و پروفایل شخصی متقاضیان و منتخبین شرکت در قرعه کشی قابل پرداخت بوده و شرکت ایران خودرو هیچ گونه مسوولیتی در خصوص ثبت نام ها و پرداخت های خارج از شرایط عنوان شده ندارد.

منبع: بیت ران
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1458

به "ثبت نام خودرو بدون دریافت هرگونه وجه انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام خودرو بدون دریافت هرگونه وجه انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید