گل محمدی: تنها چیزی که در این چند روز شنیده ام دروغ است، اگر نمی توانند تیم داری کنند، بگویند

به گزارش گروه سرگرمی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم های دیگر که نتیجه نمی گیرند، هم پول دارند، هم بازیکن می گیرند و هم هیئت مدیره قوی دارند، ما چرا نباید اینها را داشته باشیم؟

گل محمدی: تنها چیزی که در این چند روز شنیده ام دروغ است، اگر نمی توانند تیم داری کنند، بگویند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس گفت: ما از هفته قبل تمرینات را شروع کردیم و یک مقدار درگیر جابجایی بودیم. با توجه به این که بازی ها تمام شده بود و باید خودمان آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا می کردیم، دو ماموریت داشتیم؛ هم حفظ بازیکنان قدیمی که تیم را قهرمان کرده بودند و هم جذب بازیکنان جدید.

وی تاکید کرد: بعضی از بازیکنان در طول فصل از ما جدا شدند مثل بیرانوند و استوکس و امروز هم علیپور رفت. ما چندین بازیکن جذب کردیم و لیست خروجی هم که به آن صورت نداشتیم. انرژی زیادی در هفته گذشته از ما گرفته شد. بیشتر تمرینات مان ناقص و بدون بازیکنان بود. ظاهراً کار بشار رسن هم درست شده و امروز به تمرین اضافه می شود، ولی بازیکنان خوبی مثل ترابی و علیپور را از دست دادیم و خیلی دوست داشتیم که در کنار ما می ماندند و فصل جدید و حضور در آسیا را با هم انجام می دادیم، ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد. آنها خیلی برای باشگاه زحمت کشیدند و تشکر می کنم. در هر صورت یکسری مسائل جابجاییی باعث شد که ما تمرینات کاملی با بازیکنان نداشته باشیم. نمی خواهم ذهن هواداران را ناراحت کنم، اما واقعاً مسائلی داریم که بعضی مواقع قابل بیان نیستند.

گل محمدی افزود: هنوز آن تمرینی که باید با بازیکنان کامل داشته باشیم را نداشته ایم. با وجود همه نامه هایی که زدم و صحبت هایی که از دو ماه قبل به باشگاه گفتم که بحث ماندن بازیکنان و بستن قراردادها را پیگیری کند تا ما بعد از اتمام لیگ و جام حذفی فرصت و وقت خود را برای انجام تمرینات و تمرکز بر روی تمرینات بگذاریم، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و آن قدر دیر عمل کردیم که این اتفاقات رخ داد و باید با تیمِ ناقص تمرین کنیم و هنوز باید در جابجایی به دنبال بازیکن باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس یادآور شد: ما یک هفته دیگر بازی داریم ولی هنوز یک تمرین کامل با تیم انجام نداده ایم. می دانید تیم های رقیب هر کدام چند بازیکن برزیلی و اروپایی جذب کرده اند و هر کدام شاید به اندازه بودجه دو سال باشگاه ما هزینه کرده اند. با این تیم ها باید رقابت های سختی انجام دهیم ولی متأسفانه ما هنوز مسائل پیش پا افتاده داریم که حل نشده است. تنها چیزی که من در این چند روز شنیده ام دروغ بوده است. فردا هم نامه عدم همکاری ام را به باشگاه ارائه می دهم و بعد از لیگ قهرمانان آسیا احتمالاً از پرسپولیس جدا می شوم. به خاطر تعهدی که به هواداران و باشگاه داشتم در این مدت ماندم ولی واقعا خسته شدم از این همه دروغی که در این مدت شنیدم.

آیا مدیران باشگاه دروغ می گویند و آیا مسائل مالی فقط وجود دارد یا مسائل دیگر؟ گل محمدی در واکنش به طرح این سوال تاکید کرد: کسی باید بفهمد، خودش می فهمد. همه مسائل وجود دارد. به بازیکنی که تازه به تیم آمده قرار بود امروز پرداختی داشته باشند، ولی این اتفاق نیفتاده است. بازیکن از جیب خودش پول رضایت نامه و چک داده است و ذهنش درگیر این موضوع است. هر ساعت به من زنگ می زند که چکم را چه کار کنم؟! اگر نمی توانند تیم داری کنند به من بگویند، واقعاً نمی توانم اینطور کار کنم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا اسپانسر به تعهدات خودش عمل نمی کند؟ گفت: من اصلا در خصوص اسپانسر صحبت نکردم، به هر حال کسانی در این باشگاه تصمیم گیر هستند و باید جوابگو باشند. الآن دیدید که تیم دیر سر تمرین آمد. قرار بود پرداختی داشته باشند ولی انجام نشده است. رسول پناه هفته گذشته آمده و قول داده است، ولی به آن عمل نکرده است. اینطور نمی شود کار کرد.

گل محمدی در واکنش به این پرسش که آیا بازیکنی در لیست او بوده است که جذب نشده باشد، بیان نمود: در این بحث ها خیلی وارد نمی شوم ولی در بحث جابجاییی خیلی ضعیف ظاهر شدیم. ما الان باید تمرکزمان روی تمرین باشد ولی درگیر حاشیه و مسائل مالی و جابجایی هستیم. متأسفانه با این شرایط، شرایط مان خیلی سخت تر از گذشته خواهد بود.

وی در خصوص اینکه رسول پناه عنوان کرده است ناراحتی بازیکنان از جای دیگر است و مربوط به مدیریت او نیست، توضیح داد: وقتی کسی مدیریت باشگاه را قبول می کند، باید به تعهدات سال های گذشته هم عمل کند. وقتی من مدیر می شوم می دانم این باشگاه مسائل دارد و باید آن را حل کنم. اینکه کسی آمده و مسائلی درست کرده است، دلیل نمی شود الان هم این مسائل وجود داشته باشد. مدیر، وظیفه دارد مسائل را حل نماید. وقتی یک مدیر برای یک مجموعه کار می کند باید بتواند درآمدزایی کند. ما فقط دروغ شنیدیم و تیم مان خیلی اذیت می شود و هیچکس تمرکز تمرینی ندارد.

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که اگر تغییراتی در باشگاه رخ بدهد آیا ممکن است او از تصمیمش برای جدایی صرف نظر کند، گفت: در حیطه وظایف من نیست که در خصوص تغییر و تحولات مدیریتی حرف بزنم، ولی من مدیر تیم را می شناسم، آن ها باید جوابگو باشند و مسائل بازیکنان را حل کنند. نمی شود که با جیب خالی با تیم هایی رقابت کنیم که غول آسیا هستند و بازیکنان با کیفیتی خریدند. فردا اگر اتفاقی بیفتد اولین کسی که زیر سوال می رود من هستم. همه می گویند سرمربی، هیچکس نمی گوید مدیر تیم. اگر الان صحبت می کنم به خاطر این است که ظرفیتم پُر شده است.

گل محمدی درباره اینکه تیمش با این شرایط چه شرایطی در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت، عنوان کرد: ما که برای بازی ها کم نمی گذاریم و تا جایی که از دست مان بربیاید حاضریم جان مان را هم بدهیم، این را هم ثابت کرده ایم. من گفتم، تیم ما قهرمان شده شرایطش این است، اگر تیم قهرمان نمی شد چه اتفاقی می افتاد؟ تیم وقتی قهرمان می شود باید شرایطش بهتر باشد، تیم های دیگر که نتیجه نمی گیرند، هم پول دارند، هم بازیکن می گیرند و هم هیئت مدیره قوی دارند، ما چرا نباید اینها را داشته باشیم؟

وی در خصوص نقش وزارت ورزش در این مسائل توضیح داد: بحث های مدیریتی به من ربطی ندارد.

در این شرایط ممکن است باشگاه به دلیل بدهی های برانکو هم از پنجره جابجاییی محروم شود. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال توضیح داد: ما همه مسائل را درک می کنیم و مسائلی نیست که ما نفهمیم. خیلی هم با بچه ها صحبت و تحمل کردیم، ولی واقعا کاری از دست من برنمی آید. این مسائل باید حل شود، حالا هر کسی می خواهد سرکار باشد.

گل محمدی درباره اینکه گفته شده است محمد انصاری و ربیع خواه در لیست خروج باشگاه قرار دارند، بیان نمود: من لیست خروجی ندادم، گفتند رادوشویچ هم در لیست خروج است، اما او دروازه بان ماست و این صحبت ها صحت ندارد. اگر لیست خروجی باشد باید رسمی اعلام شود.

وی در خصوص اینکه آیا امکان دارد بازیکن دیگری از پرسپولیس جدا شود، گفت: دیگر فکر نمی کنم کسی از بچه ها بخواهد از تیم ما جدا شود. الان هم همه هستند به جز علیپور.

درباره جانشین علی علیپور نیز صحبت هایی مطرح شده است. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال توضیح داد: بعضی چیزها را نمی شود رسانه ای کرد ولی در این پست ما باید بازیکن بگیریم. ولی با این وجود نمی دانم چه کار کنم.

گل محمدی در رابطه با اینکه آیا مهدی ترابی با او برای جدایی از باشگاه صحبت کرده بود یا خیر، گفت: از لحاظ قراردادی نمی دانم چه بندهایی در قرارداد او وجود داشت، من از دو ماه پیش نامه زدم به باشگاه تا تکلیف بازیکنانی که بند دارند را تعیین کنند، اگر این اتفاقات یک یا دو ماه پیش می افتاد، این اتفاقات رخ نمی داد. همه این ها قابل پیش بینی بود و من نامه زدم و به باشگاه گفتم که این مسائل را حل کنید. گفتم ما فرصت نداریم ولی این اتفاقات نیفتاد.

وی در ادامه گفت: من با دروغ مشکل دارم، در این چند وقت خیلی دروغ شنیدم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص میزبانی قطر از لیگ قهرمانان آسیا نیز بیان نمود: این شرایطی است که وجود دارد و با توجه به این شرایط از قطری ها ممنونیم که میزبانی را پذیرفتند. با توجه به اینکه هیچ کشوری حاضر نبود این مسابقات را برگزار کند، قطر امکانات خوبی دارد و از آن ها تشکر می کنیم. اگر قطر نبود هیچ کشور دیگری حاضر به میزبانی از لیگ قهرمانان آسیا نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1170

به "گل محمدی: تنها چیزی که در این چند روز شنیده ام دروغ است، اگر نمی توانند تیم داری کنند، بگویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تنها چیزی که در این چند روز شنیده ام دروغ است، اگر نمی توانند تیم داری کنند، بگویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید