یاری 5 میلیونی یورویی به پارما برای خروج از بحران

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران: 16 باشگاه ایتالیایی در نشست اتحادیه لیگ حرفه ای فوتبال ایتالیا با پرداخت وام پنج میلیون یورویی به باشگاه پارما بحران زده موافقت کردند.

یاری 5 میلیونی یورویی به پارما برای خروج از بحران

به گزارش گروه سرگرمی، اتحادیه لیگ حرفه ای فوتبال ایتالیا با پرداخت وام پنج میلیونی یورویی به باشگاه پارما که به خاطر بدهی بیش از 100 میلیونی یورویی اش در معرض ورشکستگی قرار گرفته است، موافقت کرد تا این تیم باسابقه بتواند با خروج از شرایط بحرانی فصل جاری مسابقات فوتبال سری A را به سرانجام برساند.

بر اساس گزارش ها این باشگاه در پرداخت دستمزد بازیکنان و کادرفنی اش ناتوان است و قرار است در تاریخ 19 مارس 2015 (28 اسفند 93) دادگاهی در مورد ورشکستگی آن تصمیم بگیرد و اینکه آیا این باشگاه می تواند به فعالیت خود در این فصل ادامه دهد یا خیر.

پارما دو بازی قبلی خود را به دلیل مسائلی که داشته انجام نداده است. بازی آنها در تاریخ 22 فوریه 2015 (3 اسفند 93) به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه های اسکان ناظران لغو شد و دیدار بعدی این تیم که قرار بود در تاریخ یک مارس 2015 (10 اسفند 93) در خانه جنوا برگزار گردد به خاطر اینکه بازیکنانش از انجام بازی تا زمان حل مسائل اقتصادی شان خودداری کردند، به حالت تعلیق در آمد.

در نشست روز آدینه، 16 باشگاه سری A با دادن وام پنج میلیونی یورویی به باشگاه پارما موافقت کردند، سه باشگاه رم، ناپولی و ساسولو در این نشست حضور نداشتند و تنها چزنا مخالفت خود را با این طرح خاطرنشان کرد.

پارما در حال حاضر با 10 امتیاز در مکان آخر جدول 20 تیمی سری A ایتالیا قرار گرفته است و فردا (یکشنبه) در جریان همین رقابت ها در خانه پذیرای آتالانتا است.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 523

به "یاری 5 میلیونی یورویی به پارما برای خروج از بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 5 میلیونی یورویی به پارما برای خروج از بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید