رانیری: گریه نمی کردم؛ باران چشمانم را خیس کرده بود!

به گزارش گروه سرگرمی، سرمربی رم در خاتمه دومین دوره کاری اش در این تیم گفته که خیس شدن چشمانش ربطی به احساسی شدن او بابت وداع با جالوروسی نداشته است.

رانیری: گریه نمی کردم؛ باران چشمانم را خیس کرده بود!

به گزارش خبرنگاران، دومین دوره مربیگری کلودیو رانیری در رم با پیروزی 2 بر یک مردان او مقابل پارما به سرانجام رسید. رم با وجود این پیروزی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند و فصل آینده همچون میلان و لاتزیو باید به لیگ اروپا برود.

این آخرین بازی رانیری و کاپیتان دانیله دروسی در رم بود و به همین دلیل مسابقه سراسر جوی احساسی داشت تا جایی که در سرانجام بازی اشک در چشمان رانیری حلقه زد.

رانیری در نشست خبری سرانجام بازی به شیوه ای طنز آمیز به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من امشب لحظاتی احساسی را تجربه کردم اما خیس شدن چشمانم از گریه نبود، قطرات باران در چشمانم رفته بود! جدا از شوخی، باید بگویم که امشب برای من شبی احساسی بود به خصوص که وقتی می شنیدم که طرفداران چگونه ما را تشویق می کردند و هم من هم دروسی داریم این تیم را ترک می کنیم. این وضعیت خداحافظی کردن را برای ما سخت تر کرده بود.

رانیری درباره آینده اش تأکید کرد: هنوز نمی دانم چه آینده ای در انتظار من است. احساس می کنم یک مربی اروپایی هستم. هر تیمی که به من پروژه ای جالب را پیشنهاد کند، به آنجا می روم. به جایی می روم که به تجربه من نیاز داشته باشند. می خواهم برای سرمربی بعدی رم آرزوی موفقیت کنم. امیدوارم که او کارش را خوب انجام دهد چون من طرفدار سرسخت رم هستم و مهمترین چیز هم برای من موفقیت این تیم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 160

به "رانیری: گریه نمی کردم؛ باران چشمانم را خیس کرده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانیری: گریه نمی کردم؛ باران چشمانم را خیس کرده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید