ورود کشتی هایی از مبداء هند به بندر امام

به گزارش گروه سرگرمی، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: کشتی هایی از مبداء هند بعضا وارد بندر امام خمینی (ره) می شوند که اقدامات و دستورالعمل های خاص بهداشتی در خصوص همه آن ها انجام می شود.

ورود کشتی هایی از مبداء هند به بندر امام

به گزارش ایسنا، عادل دریس، در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای کنترل بنادر و مرز های دریایی خوزستان در خصوص ورود کشتی های هندی اظهار کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذشده، قرار است همه کشتی هایی که از مبادی بنادر هند به بندر امام وارد می شوند، شناسایی و رصد شوند.

وی اضافه نمود: به این منظور، زمان ورود و پهلوگیری کشتی های از مبدا هند، به مرکز پاس کشتی ها اعلام خواهد شد تا کار قرنطینه و سایر تمهیدات لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی برای این کشتی ها و خدمه شان اجرایی شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: به راهنما و کلیه نفراتی که با کشتی های از مبداء هند در ارتباط کاری هستند نیز هشدار های بهداشتی ارائه خواهد شد که این اقدام با توجه به شیوع کرونای هندی و به منظور جلوگیری از ورود این گونه ویروس، در بندر امام خمینی (ره) خوزستان اجرایی خواهد شد.

دریس در خصوص نحوه ورود کشتی های هندی به بنادر خوزستان اضافه نمود: کشتی هایی از مبداء هند بعضا وارد بندر امام خمینی (ره) می شوند که اقدامات و دستورالعمل های خاص بهداشتی در خصوص همه آن ها انجام می شود.

وی گفت: اقدامات تکمیلی مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) نیز در این زمینه اعمال می شود تا شاهد مشکل خاصی در بحث شیوع کرونای هندی در بنادر استان خوزستان نباشیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان شرح داد: کنترل شرایط تندرستی خدمه کشتی های ورودی، نظارت بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی و کنترل تردد کارگران تخلیه و بارگیری روی عرشه کشتی ورودی از جمله اقداماتی است که از لحظه ورود کشتی تا پهلوگیری آن در بنادر استان خوزستان انجام می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1580

به "ورود کشتی هایی از مبداء هند به بندر امام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود کشتی هایی از مبداء هند به بندر امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید