عرضه بلوکی یک سرمایه گذاری، پذیره نویسی اوراق مرابحه

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران: از فردا پذیره نویسی اوراق مرابحه درحالی شروع میشود که اوراق گام یک نماد بانکی در بورس درج شد.

عرضه بلوکی یک سرمایه گذاری، پذیره نویسی اوراق مرابحه

به گزارش خبرنگاران، در معاملات روز دوشنبه 31 خرداد بخشی از معاملات اجرا شده در نماد بانک ملت (#وبملت)در بورس و معاملات نمادهای (تملی7021)،(تملی6121)،(تملی8061)،(تملی8051)،(تملی8031)،(شستا0011) و(اراد451) در فرابورس به تایید ناظر بازار نرسید.

براساس پیغام ناظر بازار بورس، اوراق مشارکت شهرداری یزد با توجه به احراز شرایط پذیرش در لیست بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران و با نماد معاملاتی میزد304 درج شده است. اوراق مذکور به وسیله شعب بانک تجارت مورد پذیره نویسی نهاده شد. به منظور انجام معاملات ثانویه، نماد معاملاتی اوراق مذکور در روز چهارشنبه 2 تیر در بورس اوراق بهادار تهران گشایش می یابد. بعلاوه عملیات بازارگردانی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) با شرایط مشخص تا 28 آبان تمدید شد. اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) بانک پارسیان با سررسید 30 مهر سال جاری، جمعاً به مبلغ 200 میلیارد تومان، جهت تامین نیازهای سرمایه در گردش بنگاه های متقاضی، به وسیله بانک پارسیان به نام عامل، درج شد. این اوراق 9 ماهه بوده و ضمانت و عاملیت فروش آن بر عهده بانک پارسیان است. این اوراق با نماد اگ 000754 در بازار بورس درج شد.

پیغام ناظر فرابورس هم بیان کرد: با توجه به درج نماد شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران گنگین1 ، سهامداران اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان (ذگنگین) نسبت به مشخص کارگزار ناظر اقدام نمایند.

در همین حال بازارگردانی به روش مبتنی بر حراج در نمادهای معاملاتی ثالوند1، ثپردیس1 و ثتران1 از روز چهارشنبه 2 تیر شروع میشود. طبق اعلام وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورد پیشنهادهای پذیرفته شده از بانکها و نهادهای اقتصادی، تعداد اوراق قابل پذیره نویسی در تاریخ یکم تیر در نمادهای اراد85 ،اراد86 و اراد87 شروع میشود.

در همین حال براساس عرضه بلوکی، تعداد 22.8 میلیون سهم معادل 45.67 درصد از سهام سرمایه گذاری معیار صنعت پارس با قیمت هر سهم 5353.5 تومان در روز یکشنبه 3 مرداد در بازار پایه فرابورس عرضه میشود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1713

به "عرضه بلوکی یک سرمایه گذاری، پذیره نویسی اوراق مرابحه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه بلوکی یک سرمایه گذاری، پذیره نویسی اوراق مرابحه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید