خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI!

به گزارش گروه سرگرمی، ایسنانوست: اگر فکر می کنید کاربرد مقاله های علمی تنها به پر کردن رزومه علمی یا ارتقای رتبه اساتید منحصر می شود و بخش تقدیر و سپاسگزاری مقالات هم جایی کسالت آور برای تقدیر و تشکر از استادان و همکاران است، شاید وقتش رسیده باشد که کمی دقیق تر به مقالات نگاه کنید!

خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI!

دکتر کالب براون، پژوهشگر موزه سلطنتی دیرینه شناسی Tyrrell در آلبرتای کانادا در انتها بخش سپاسگزاری مقاله ای بسیار مهم درباره تکامل همگرا در دایناسورهای شاخدار که به تازگی منتشر شده، پس از تشکر از حمایت های دوستش با عبارت لورنا، با من ازدواج می کنی؟ از او درخواست ازدواج کرده است!

این برای نخستین بار در تاریخ نشر مقاله های علمی است که محققی در بخش سپاسگزاری مقاله ای علمی به کسی پیشنهاد ازدواج می دهد. پیشنهادی که ظاهرا با موافقت لورنا اوبراین انتها شیرینی هم داشته است.

سخنگوی انتشارات CELL ناشر ژورنال Current Biology که با شیرین کاری محقق کانادایی، پای عروس و دامادهای آینده را به آشفته بازار مقالات ISI باز کرده اعلام کرده که ناشر در جریان این مطلب بوده و برای این زوج بهترین آرزوها را دارد!

در مقاله دکتر براون با عنوان A New Horned Dinosaur Reveals Convergent Evolution in Cranial Ornamentation in Ceratopsidae که با همکاری دونالد هندرسون، تدوین شده غیر از خواستگاری خلاقانه این دیرینه شناس کانادایی، یافته های علمی جالب توجهی هم در خصوص روند تکامل دایناسورها وجود دارد که مورد توجه جامعه علمی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 387

به "خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید