حمایت از واحدهای تولیدی پیروز

به گزارش گروه سرگرمی، استاندار قم گفت: از طرح توسعه ای واحدهای امتحان پس داده و پیروز با تمام توان حمایت می کنم.

حمایت از واحدهای تولیدی پیروز

به گزارش گروه سرگرمی به نقل از ایرنا، بهرام سرمست چهارشنبه 16 بهمن درآیین افتتاح طرح های صنعتی قم درشهرک شکوهیه بیان نمود: سرمایه گذاری درطرح های توسعه ای به شدت در سطح استان قم مورد توصیه، حمایت و برخوردار از مشوق های بانکی می باشد.

وی گفت: صنایع صادرات محور و ورود به بازارهای کشورهای همسایه در نقطه هدف سرمایه گذاری و حمایت استان واقع شده است. تولیدکنندگان قمی نباید محدود به محیط تولید خود باشند بلکه باید با ایجاد یک ارتباط تعاملی در جهت بازاریابی و ورود به بازارهای بین المللی حرکت کنند.

سرمست شرح داد: بسیاری از واحدهای صنعتی قم با اتکا به نسل جوان خلاق و ارتباط منسجم با شرکتهای دانش بنیان درحال شکل گیری و توسعه می باشند. قم در صنایع حوزه پتروشیمی از ظرفیت های اصلی کشور است اما مشکل تامین مواد در این صنعت همچنان ادامه دارد.

استاندار قم گفت: درصورتی که در تامین مواد اولیه واحدهای پتروشیمی تفویض اختیارات لازم صورت بگیرد آنها بر مبنای ظرفیت واقعی تولید مدیریت و توزیع خواهد شد.

ظرفیت اشتغال قم در شرایط تحریم افزایش یافته است

وی اظهار داشت: با فعالیت، تحرک و جهاد فعالان اقتصادی استان قم علاوه بر حفظ ظرفیت اشتغال تعدادی از واحدهای راکد هم به چرخه تولید بازگشته است. بازگشت واحدهای راکد در شرایط سخت تحریمی نکته مهمی است که قابل تفسیر برای اقتصاددانان می باشد.

سرمست اظهار کرد: شهرک های صنعتی قم نیاز اساسی در رابطه با تقویت زیرساخت برق و اعطای مشوق های سرمایه گذاری دارند. همچنین موقعیت استراتژیک قم متفاوت از تمام استانهای کشور است و شهرک های صنعتی استان می تواند به محلی برای جذب سرمایه گذاری های جدید و صنایع دارای محدودیت در تهران تبدیل شود.

وی اظهار کرد: در صورتی که وزارت صنعت، معدن و تجارت برخی مشوق ها را به استان قم ارائه دهد، ظرفیت های صنعتی قم تا سال آینده به دو برابر افزایش می یابد.

هم زمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 4 واحد صنعتی استان قم در شهرک شکوهیه با حضور بهرام سرمست استاندار و افشار فتح اللهی مدیرکل وزارتی صنعت، معدن و تجارت کشور افتتاح شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 732

به "حمایت از واحدهای تولیدی پیروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از واحدهای تولیدی پیروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید