جایزه آکادمیا 2019 به علیرضا قربانی رسید

به گزارش گروه سرگرمی، علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی برنده جایزه آکادمیای 2019 برای خوانندگی در قطعه رویا به آهنگسازی احسان مطوری شد.

جایزه آکادمیا 2019 به علیرضا قربانی رسید

به گزارش گروه فرهنگی گروه سرگرمی، علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی برنده جایزه آکادمیای 2019 برای خوانندگی در قطعه رؤیا به آهنگسازی احسان مطوری شد.

این قطعه با نام لاتین ال سوینیو از آلبوم صدا ها و پل ها برنده جایزه آکادمیا شده است. قطعه رؤیا از بین 1500 قطعه در همین سبک و در تمام بخش های مدنظر از جمله آهنگسازی، تنظیم و آواز به عنوان بهترین اثر بخش موسیقی جهانی شناخته شد. قطعه رؤیا پیش تر نیز در Global Music Awards پیروز به کسب عنوان شده است.

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی که طی ماه های گذشته درگیر اجرای پروژه با من بخوان با هنرمندی حسام ناصری و تعدادی دیگر از هنرمندان کشورمان بود به منظور برگزاری چند کنسرت به شهرستان ها سفر می کند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته تازه ترین کنسرت این خواننده روز ساعت 21:30 روز جمعه 11 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی ستارگان اراک برگزار می شود.

علیرضا قربانی از اردیبهشت ماه سال 98 بود که اجرای زنده پروژه با من بخوان را در تهران با برگزاری بیش از 30 نوبت اجرا آغاز کرد که با توجه به تغییر رویکرد موسیقایی این خواننده در سبک کاری با طیف پرشماری از مخاطبان روبرو شد. او در این مدت تعدادی از قطعات پروژه از جمله نیست شو، بوی گیسو، روزگار غریب، پل، عقیق و الله مزار را در دسترس مخاطبان قرار داد.

در توضیح پروژه با من بخوان آمده است: مراحل تولید موسیقی پروژه با من بخوان از یک سال قبل توسط حسام ناصری آغاز شد و ماحصل یک سال فعالیت او تولید آثاری شد که مجموعاً بیش از 90 دقیقه بود. البته او برای این پروژه تمرکز اصلی خود را روی تولید قطعات جدید قرار داد و چند اثر محبوب علیرضا قربانی که طی سال های گذشته منتشر شده بود را هم مجدداً تنظیم کرد. یکی از نکاتی که در قطعات با من بخوان به وضوح مشخص بود این بود که تلاشی برای نمایش کاراکتر کاملاً متفاوتی از علیرضا قربانی وجود نداشت، اما تلاش بر این بود که ضمن پایبندی به یک سری اصول موسیقی ایرانی و امضای همیشگی اجرا های علیرضا قربانی، تلفیقی مدرن رخ دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 690

به "جایزه آکادمیا 2019 به علیرضا قربانی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه آکادمیا 2019 به علیرضا قربانی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید