تکلیف اکران بازی های جام جهانی در سینماها مشخص شد

به گزارش گروه سرگرمی، رییس انجمن سینمادران از قطعی شدن اکران مسابقات فوتبال جام جهانی قطر در سینماهای سراسر کشور خبر داد.

تکلیف اکران بازی های جام جهانی در سینماها مشخص شد

به گزارش خبرنگاران، محمد قاصد اشرفی رئیس انجمن سینماداران درباره آخرین تصمیم گیری ها برای صدور مجوز نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی قطر در سالن های سینمایی گفت: خوشبختانه موافقت های لازم برای ایجاد شرایط لازم نمایش مسابقات فوتبال در سینماها اجرا شده تا سالن های سینمایی بتوانند با موفقیت مسابقات مورد نظر را نمایش دهند.

وی با اشاره به اینکه رئیس سازمان سینمایی نیز پی گیر نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینماها بود، توضیح داد: با توجه به جلساتی که تا امروز برگزار کردیم، قرار است تا سینماهای سراسر کشور امکان نمایش مسابقات فوتبال را داشته باشند.

رئیس انجمن سینماداران بیان نمود: همچنین از سوی سازمان سینمایی اقدامات لازم برای همکاری با نیروی انتظامی هنگام پخش مسابقات فوتبال در سینماها اجرا شده است. امیدوارم بتوانیم شرایطی را فراهم بیاوریم که این مسابقات با کیفیت مناسب در سالن های سینمایی نمایش داده شود.

وی با اشاره به اینکه تمام مسابقات فوتبال ایران در گروه خود در سینماها نمایش داده می شود، توضیح داد: در تلاش هستیم تا نمایش دیگر مسابقات پرطرفدار جام جهانی قطر را نیز در سالن های سینمایی پخش کنیم.

رئیس سینما ماندانا درباره توافق بین سینماداران و صاحبان فیلم هایی که در آن بازه زمانی فیلم هایشان نوبت اکران دارد، بیان نمود: درباره چگونگی همکاری میان سینماداران و صاحبان فیلم های در حال اکران و درصدی که می توان به آن ها پرداخت کرد، پیشنهادهایی به شواری صنفی نمایش داده شده و باید دید چه تصمیمی در این زمینه گرفته می شود.

اشرفی در پایان با اشاره به اینکه مردم علاقه مند به تماشای فوتبال در سینماها هستند، گفت: بی شک استقبال خوبی از نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینماها صورت می گیرد و این می تواند به نفع سینمای ایران باشد، اما نباید فراموش کرد که این استقبال تنها می تواند یک مسکن موقت برای سینما به شمار رود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2109

به "تکلیف اکران بازی های جام جهانی در سینماها مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف اکران بازی های جام جهانی در سینماها مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید