تقوی: FIVB ایران را شایسته مدال طلای میزبانی دانست

به گزارش گروه سرگرمی، تهران (پانا) - دبیر کل فدراسیون والیبال از مقدار بالای رضایت فدراسیون دنیای والیبال از میزبانی ایران در مسابقات قهرمانی نوجوانان دنیا اطلاع داد.

تقوی: FIVB ایران را شایسته مدال طلای میزبانی دانست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، میزبانی شایسته ایران در هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان در شرایط کرونایی رضایت مسئولان داخلی ورزش و خارجی والیبال را به همراه داشت.

دبیرکل فدراسیون والیبال با تایید این موضوع اضافه نمود: میزبانی این دوره از رقابت ها از دو بعد نتایج تیمی و میزبانی برای ایران حائز اهمیت بود.

سیدمیلاد تقوی با بیان اینکه تیم ایران نسبت به تیم های دیگر، به خصوص تیم های اروپایی که قبل آغاز مسابقات در تهران حضور در چند تورنمنت را تجربه نموده بودند، شرایط سختی برای شرکت در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان داشت، توضیح داد: این در حالی است که به علت شیوع کرونا تورنمنت های آسیایی برگزار نشد و به همین علت هم نوجوانان ایران در قهرمانی جهان، اولین حضور خود را در یک تورنمنت رسمی، آن هم در سطح جهانی تجربه کردند.

وی ادامه داد: از طرف دیگر بعد از شیوع کرونا در جهان، ایران اولین میزبانی جهانی را برعهده گرفت و مسابقات در سطحی برگزار گردید که مسئولان فدراسیون جهانی و نماینده FIVB در ایران بارها اذعان کردند که کشورمان با شایستگی تمام مدال طلا میزبانی را کسب کرد. از سوی دیگر کسب مدال برنز بازی ها افتخار عظیمی برای والیبال ایران به همراه داشت.

تقوی با تاکید بر این که حساسیت این میزبانی نسبت به میزبانی های پیش از کرونا بیش از پیش بالا بود، در تشریح این موضوع گفت: علاوه بر بحث بالا بودن کیفیت میزبانی، موضوع سلامت مهمانان هم برایمان در اولویت بود. راضییم که در طول برگزاری مسابقات، هیچ مورد کرونایی از هیچ تیم و شرکت کننده ای نداشتیم و این نشان دهنده آن است که برنامه هایمان برای اجرای پروتکل های بهداشتی به برترین نحو ممکن به پایان رسید. امیدوارم مردم ایران از این میزبانی و نتیجه ای که تیم والیبال نوجوانان ایران به دست آورد، راضی باشند.

دبیرکل فدراسیون والیبال با اشاره به حضور وزیر ورزش و جوانان در سالن 12 هزار نفری آزادی، اضافه نمود: با توجه به این که دکتر سجادی یک چهره ورزشی است، درک درستی از سختی های میزبانی یک رویداد جهانی دارد. وزیر ورزش در بازدید از سالن آزادی در هنگام مسابقات هم از میزبانی کشورمان در این رقابت ها ابراز رضایت کرد. مسئولان فدراسیون جهانی والیبال و فدراسیون های ملی تیم های شرکت کننده هم از میزبانی ایران نهایت رضایت را داشتند. امیدواریم این میزبانی باعث گردد میزبانی عظیم تری در عرصه جهانی بگیریم و فکر می کنم سابقه بسیار خوبی از ایران در عرصه والیبال جهانی به ثبت رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1750

به "تقوی: FIVB ایران را شایسته مدال طلای میزبانی دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: FIVB ایران را شایسته مدال طلای میزبانی دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید