تبعیض ارائه خدمات در محلات نهاوند باید برداشته گردد

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران/همدان شهردار نهاوند با بیان اینکه آسفالت مطالبه عمومی است، گفت: تبعیض ارائه خدمات در محلات شهر نهاوند باید برداشته گردد و من این اقدام را انجام می دهم.

تبعیض ارائه خدمات در محلات نهاوند باید برداشته گردد

به گزارش خبرنگاران، مجید یوسفی نوید روز سه شنبه 16 آذر در بازدید از فرایند اجرای آسفالت معابر شهر نهاوند، گفت: آسفالت یک مطالبه عمومی است و بیشتر محله های شهر نهاوند احتیاج به آسفالت دارند.

وی افزود: محله های در شهر هستند که سال هاست خاکی مانده و از حداقل خدمات محروم هستند که این تبعیض باعث شده محله های محروم پیشرفتی نداشته باشند.

یوسفی نوید توضیح داد: نتیجه این تبعیض و برخوردها این است که امروز ما شاهد هستیم بعضی از همشهریان از حداقل ها نیز برخوردار نباشند و بسیاری از کوچه ها و معابر شهر نهاوند سال هاست که آسفالت نشده اند.

شهردار نهاوند در ادامه گفت: بنده بر حسب وظیفه و تعهد، نماینده این منطقه ها هستم و با جوسازی ها و فشارهای جانبی که سال هاست جهت اجرای عدالت در ارائه خدمات شهری را در این شهر تغییر داده توجه نمی کنم و سعی بر اجرای خدمات، احداث پارک، فضای سبز و بخصوص اجرای آسفالت بر اساس اولویت ها را دارم.

یوسفی نوید اعلام کرد: در اجرای آسفالت اولویت اول لکه گیری معابر اصلی و اولویت دوم آسفالت کوچه های خاکی و ترمیم جهتهای حفاری و اولویت بعدی اصلاح آسفالت های کهنه است.

وی تاکید نمود: در محله جوادیه و کوی امام حسین(ع) با همکاری اداره کل راه و شهرسازی قراردادی به مبلغ حدود هشتصد میلیون تومان منعقد شده است که قرارداد پیمانکار در این محله تمام شده و احتیاج به آنالیز و قرارداد تازه است.

شهردار نهاوند یادآوری کرد: امروز تمام شهر برای شهرداری حوزه خدماتی است و خدمت به طور مساوی در تمام نقاط شهر انجام خواهد گرفت.

یوسفی نوید در سرانجام افزود: بافت فرسوده و محلاتی که تا به امروز کمتر از خدمات برخوردار بوده اند در اولویت بوده و احیاء این محلات در برنامه کاری شهرداری نهاوند قرار گرفته است که استارت این کار با کلنگ زنی پارک صخره ای در محله دوخواهران و پارک بادام در شهرک شهیدحیدری زده شد.

/

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1901

به "تبعیض ارائه خدمات در محلات نهاوند باید برداشته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبعیض ارائه خدمات در محلات نهاوند باید برداشته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید