بفرمایید با جگرخورهای قهار میدان بهمن آشنا شوید! ، شیش سیخ جیگر، سیخی چند هزار؟

به گزارش گروه سرگرمی، یکی از مهم ترین پاتوق های علاقه مندان به دل و جگر و قلوه در تهران میدان بهمن است. جایی با مغازه های جگرکی نزدیک به هم و جنب وجوش بسیار مردمی که عاشق این غذا هستند. چرا؟ چون تازه ترین دل و جگر در این محدوده پیدا می گردد. جایی که بدون هیچ نگرانی می توان هر تعداد که خواستید جگر و قلوه سفارش بدهید.

بفرمایید با جگرخورهای قهار میدان بهمن آشنا شوید! ، شیش سیخ جیگر، سیخی چند هزار؟

خبرنگاران - مریم قاسمی: از پل جوادیه که سرازیر شوید به سمت میدان بهمن، جگرکی ها یکی یکی نمایان می شوند. هرچه به میدان نزدیک تر شوید، تراکم شان بیشتر و بیشتر می گردد تا به خود میدان برسید که برخی از بخش هایش تمام و کمال متعلق به جگرکی هاست.

خواندنی های بیشتر را اینجا دنبال کنید

بسیاری از تهرانی ها این روزها میدان بهمن و کشتارگاه را به جگرکی هایش می شناسند، جگرکی هایی که بیشترشان یک نانوایی نقلی هم دایر نموده اند تا وقتی می گویند نان داغ، کباب داغ حرف شان درست باشد. البته مغازه های میدان بهمن فقط جگر نمی فروشند، اینجا از انواع جوجه و بال و قارچ کبابی تا انواع کباب های گوشت قرمز موجود است.

برخی از جگرکی های میدان بهمن از آن نوع جگرکی هایی هستند که ممکن است طعم خوراکشان را هیچ وقت از قلم نیاندازید؛ برخی هایشان سس مخصوص خود را دارند که پیش از کباب کردن جگرها، جگر و متعلقاتش را در این سس می خوابانند. از ما گفتن است: تجربه جگرخوری بهارانه را در این محدوده از دست ندهید!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 فروردین 1402 بروزرسانی: 9 فروردین 1402 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2196

به "بفرمایید با جگرخورهای قهار میدان بهمن آشنا شوید! ، شیش سیخ جیگر، سیخی چند هزار؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بفرمایید با جگرخورهای قهار میدان بهمن آشنا شوید! ، شیش سیخ جیگر، سیخی چند هزار؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید