فزونی تیم خراسان جنوبی در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از رجحان تیم موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی اطلاع داد.

فزونی تیم خراسان جنوبی در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

حمید مرادی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه ها، تنها 10 تیم در مرحله استانی مسابقات خراسان جنوبی شرکت کردند که 2 تیم قبل از مسابقات انصراف داده و 8 تیم از دانشگاه های استان به رقابت پرداختند.

وی اضافه نمود: در مسابقات نیمه نهایی دو تیم ماروس از دانشگاه صنعتی بیرجند و تیم گفتگوی استقرایی از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی و تیم های حاج قاسم از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی و تیم شهید بنی اسدی از مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی استان به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های ماروس و حاج قاسم به فینال مسابقات راه یافتند. در انتها این دور از مسابقات، تیم حاج قاسم از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی به مرحله منطقه ای راه یافت.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: تیم حاج قاسم از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در مرحله مقدماتی کشوری، در گزاره در بیماری های لاعلاج بیمار باید حق انتخاب پایان حیات خود را داشته باشد، با کسب 92 امتیاز پیروز به کسب مقام برتر شد و به مرحله بعد راه یافت.

مرادی یادآور شد: تیم موافق این گزاره از استان کهگیلویه و بویر احمد، 76 امتیاز را کسب کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1477

به "فزونی تیم خراسان جنوبی در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فزونی تیم خراسان جنوبی در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید