بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است

به گزارش گروه سرگرمی، نظرسنجی جدید در مورد رقابت های ریاست جمهوری آمریکا از پیش بودن نامزد حزب دموکرات در ایالت های کلیدی این کشور حکایت دارد.

بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نظرسنجی جدید فاکس نیوز نشان می دهد که در در ایالت های میشیگان، مینه سوتا و پنسیلوانیا که جزو ایالت های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، آرای جو بایدن بیشتر از آرای دونالد ترامپ است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی بایدن از حمایت شدید زنان، رای دهندگان غیر سفیدپوست و کسانی که در مناطق حومه شهر زندگی می نمایند، بهره مند است در حالی که ترامپ از عملکرد ناچیز در بین مردان و رای دهندگان سفید رنج می برد.

در روز 29 تیز نیز اعلام شد که در جدیدترین نظرسنجی اجرا شده در میان رای دهندگان آمریکایی که توسط روزنامه واشنگتن پُست و شبکه ای بی سی نیوز اجرا شده، 55 درصد از رای دهندگان آمریکایی گفته اند که در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر به جو بایدن نامزد حزب دموکرات، رای می دهند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، فقط 40 درصد از رای دهندگان آمریکایی گفته اند که در انتخابات پیش رو به دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا رای می دهند.

در نظرسنجی قبلی که در تاریخ 28 می اجرا شده بود، اختلاف دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 10 درصد بود به طوری که 54 درصد از رای دهندگان بایدن و 44 درصد دیگر ترامپ را به عنوان نامزد برگزیده خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا معرفی نموده بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1098

به "بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید