افشین داوری: تصمیمی برای حضور در انتخابات دوچرخه سواری ندارم

به گزارش گروه سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون دوچرخه سواری که با یک سهمیه حضور خود در المپیک را قطعی نموده بعد از 17 روز بلاتکلیفی بالاخره صاحب سرپرست شد. افشین داوری که بارها به عنوان سرپرست در فدراسیون های مختلف مشغول به کار شده است از هفته گذشته مسئولیت سرپرستی دوچرخه سواری را برعهده گرفت تا مجمع این فدراسیون را هرچه زودتر برگزار کند.

افشین داوری: تصمیمی برای حضور در انتخابات دوچرخه سواری ندارم

افشین داوری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص اینکهفدراسیون دوچرخه سواری از رشته های المپیکی است، در مجموع آیا آشنایی با شرایط این رشته دارد یا خیر؟، گفت: من سالهاست در حوزه ورزش هستم. امیدوارم با تجربه ای که در این سال ها از بخش اجرایی ورزش به دست آورده ام و همچنین ارتباطاتی که دارم اجازه ندهم این رشته دچار خلائی گردد به خصوص که دوستان در این مدت زحمت کشیده اند و راستا خود را خوب رفته اند. البته که در این یک سال اخیر به دلیل این بیماری و بحث های دیگر کمی از فعالیت هایش کاسته شد.

وی در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی دوچرخه سواری هم گفت: به دلیل نزدیکی مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده و استقامت اردوها از چند روز قبل شروع شده و قرار است تا ششم بهمن ماه ادامه پیدا کند. مسابقات بخش سرعت قهرمانی آسیا هم خردادماه در قزاقستان برگزار می گردد که قرار است اردوهای آن بخش هم به زودی شروع گردد و برنامه های تمرینی رکابزنان به طور منظم ادامه پیدا کند.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص برگزاری انتخابات این فدراسیون هم یادآور شد: برگزاری انتخابات فدراسیون فرض اول ماست. باید در خصوص استان هایی که مجامع آنها هنوز برگزار نشده جهت برگزاری هر چه زودتر مجمع اقدام کنیم. اگر هم مسئله ای دارند آنها را رفع کنیم تا بتوانیم مجامع شان را به خاتمه برسانیم. کوشش ما این است که هر چه سریع تر مجمع انتخاباتی فدراسیون برگزار گردد تا فدراسیون دوچرخه سواری رئیس خود را شناخته و انتخاب گردد تا در آینده دچار چالش و خلاء نگردد.

داوری در خصوص اینکه آیا قصد حضور در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری را دارد؟، هم گفت: اصلاً قصد چنین کاری را ندارم و تنها کوششم این است که هر چه سریع تر انتخابات فدراسیون برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1427

به "افشین داوری: تصمیمی برای حضور در انتخابات دوچرخه سواری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین داوری: تصمیمی برای حضور در انتخابات دوچرخه سواری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید