آپارتمان های پرمتقاضی در بازار مصرف

به گزارش گروه سرگرمی، دربازارآپارتمان های مصرفی نوساز هم اکنون دو نوع آگهی مثل آپارتمان های به قیمت و آپارتمان های گران تر از میانگین قیمت منطقهوجود دارد.

آپارتمان های پرمتقاضی در بازار مصرف

جهت دریافت خدمات نقاشی کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مشاوران املاک می گویند: میزان تقاضا از هر دو نوع آگهی ها در چند هفته گذشته تقریبا برابر بوده است.

خواست مالکان آپارتمان های نوساز و تازه ساز (تا 5 سال ساخت) به افزایش قیمت مسکن از میانه پاییز در قیمت های نهایی معاملات مسکن دیده شد.

یعنی از آبان ماه تا به امروز قیمت این آپارتمان ها به تدریج افزایش یافته و در مقایسه با همین ماه ها درسال گذشته، تقریبا برابر با نرخ تورم رشد نموده است.

نکته قابل توجه این است که افزایش قیمت مسکن درماه های اخیر در مناطق مصرفی ثبت شده و مناطق لوکس یا بسیار ارزان قیمت که میزان معاملات در آنها به مراتب کمتر است، از این افزایش قیمت ، کم بهره یا تقریبا بی بهره بوده اند.

طبیعی است در بخشی از بازار که بیشتر معامله انجام می گردد، بیشترین نوسان قیمت نیز ثبت شده است.

با این حال سازنده ها و مالکان آپارتمان های نوساز همچنان بر افزایش قیمت آپارتمان های مصرفی بیش از میزان رشد قیمتی که تا به امروز ثبت شده است، پافشاری می نمایند و این موضوع سبب شده تعداد آگهی های قیمت متوسط متناسب با بودجه خانه اولی ها در مناطق مصرفی رفته رفته کمترگردد.

تعداد واحد های با قیمت مناسب در بازار املاک مصرفی به ویژه در مناطق 4، 5، 8 و 14 که پنج کانون پرمعامله بازار مسکن هستند، کاهش یافته و آگهی های موجود نیز اغلب از نظر موقعیت مکانی، خریداران را راضی نمی کند/ دنیای اقتصاد

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 670

به "آپارتمان های پرمتقاضی در بازار مصرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های پرمتقاضی در بازار مصرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید