کشتی فرنگی

پیروزی فولاداکسین مقابل رعد پدافند ارتش

به گزارش خبرنگاران، دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح دیروز (سه شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است و امشب به انتها می رسد.

17 آبان 1399

آزادکاران ما مهیای جام باشگاه های دنیا هستند، تمرینات ما تعطیل نشد

هادی حبیبی با بیان اینکه مجوز حضور تیم دانشگاه آزاد اسلامی از سوی متولیان دانشگاه برای حضور در جام باشگاه های دنیا صادر شده به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه مدت قراردادهای ما پس از رقابتهای لیگ برتر به سرانجام رسید، ملاحظات قانونی ایجاب می کرد تا قراردادها...

7 بهمن 1398

کرمانشاه و شیراز میزبان رقابت های بین المللی جام تختی شدند

به گزارش خبرنگاران، با توجه به ثبت این رقابت ها در تقویم سال 2020 اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای 18، 19 و 20 دی ماه در شهر کرمانشاه برگزار می گردد.

6 بهمن 1398

واکنش سرپرست سابق فدراسیون کشتی به دلایل میزبانی تهران از جام جهانی کشتی فرنگی

سرپرست سابق فدراسیون کشتی به مستندات فدراسیون کشتی در مورد معرفی تهران به عنوان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی واکنش نشان داد.

14 آذر 1398

باوفا: از همه کشتی گیرانم راضی ام اما توقعم بیشتر بود

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان گفت که از عملکرد شاگردانش در رقابت های قهرمانی جهان رضایت دارد هر چند توقع بیشتری از آنها داشته است.

2 مهر 1398

محمد بنا؛ آقای خاص در قهر و آشتی

وب سایت فرادید: از قدیم گفته اند که دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند. مشخص بود که بعد از بازگشت مصلحتی محمد بنا به تیم ملی کشتی فرنگی، شش ماه قبل از المپیک 2016 ریو که تحت فشار مقامات اول ورزش صورت گرفت، همکاری دو پادشاه عمر بسامان نخواهد یافت.

16 مرداد 1398

نگاه ویژه محمد بنا و همکارانش به نتایج تورنمنت قزاقستان

به گزارش خبرنگاران، پیکارهای بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف در 6 وزن المپیکی در روزهای 4 و 5 خردادماه در شهر آلماتی برگزار می گردد که تیم ایران با 11 فرنگی کار در این پیکارها حضور دارد.

4 مرداد 1398