8 مرد مشهور هالیوود که منتقد استاندارد های زیبایی ناسالم بوده اند

به گزارش گروه سرگرمی، در حالی که صنعت سرگرمی کماکان به ایجاد استاندارد های زیبایی غیرواقع بینانه ادامه می دهد، دیدن مردان مشهوری که ابایی از انتقاد از این عمل مخرب ندارند، امیدوارکننده است.

8 مرد مشهور هالیوود که منتقد استاندارد های زیبایی ناسالم بوده اند

به گزارش روزیاتو، سلبریتی هایی که در ادامه از آن ها صحبت خواهیم کرد از معروفیت خود برای افزایش آگاهی و ترویج مثبت نگری به بدن استفاده کرده اند.

زک افران

زک افران یک بار به خاطر حفظ نکردن اندامی در فیلم گارد ساحلی (Baywatch) داشت، مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، او حالا معتقد است که کار های سنگینی که برای حفظ چنین اندامی لازم است، شاید ارزشش را نداشته باشند و او سالم بودن را بیشتر ترجیح می دهد.

او دراینباره گفته: برای اینکه اندام تان آن شکلی باشد باید آب خیلی کمی در پوست تان باشد. این اندام یک جور هایی غیر واقعی و ساختگی است، انگار که با جلوه های ویژه کامپیوتری ساخته شده باشد. ترجیح می دهم بدنم یک کمی چربی داشته باشد.

فیفتی سنت

بعد از حضور غافلگیرکننده اش در اجرای میان برنامه سوپر بول 2022 (مسابقه سالانه لیگ قهرمانی فوتبال آمریکایی در ایالات متحده)، فیفتی سنت به خاطر افزایش وزنش در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت.

با این حال، او اجازه نداد این اظهارنظر های منفی او را ناراحت کند. او در پاسخ به این نقدها گفت: شرم از چاقی تنها برای زمانی است که از چاق بودن تان شرمنده باشید.

چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم وقتی در یک مصاحبه تصویر بدون پیراهنش در فیلم مایک جادویی 2 (Magic Mike XXL) را به او نشان دادند، گفت: شاید دلیل اینکه دیگر نخواستم در قسمت سوم این فیلم باشم، این باشد که باید این شکلی شوم.

او اذعان کرد: نمی دانم آن هایی که از 9 صبح تا 5 عصر کار می کنند چطور تناسب اندام شان را حفظ می کنند، چون این کار تمام وقت من است و به سختی می توانم انجامش دهم. 2 ماه طول می کشد تا واقعاً لاغر شوید، ولی در عرض 3 روز می توانید دوباره چاق شوید.

دواین جانسون

دواین جانسون به توصیه های چهره های تأثیرگذار هالیوود که به او گفته بودند برای موفقیت در سینما خود را لاغر کند و لقب راک را کنار بگذارد، گوش نکرد. او با خودش روراست ماند و از هر گونه تغییری برای هر کسی یا چیزی خودداری کرد.

جانسون گفت که به او گفتند دیگر زیاد ورزش نکند، وزن کم کند، خودش را راک خطاب نکند و درباره کشتی هم صحبت نکند. با این حال، به گفته جانسون واکنش او این بود: این من نیستم که باید خودم را با هالیوود سازگار کنم، هالیوود باید خودش را با من وفق دهد.

ریچارد مدن

ریچارد مدن علاقه ای به بازی در سکانس های برهنه ای که لزومی به وجود آن ها نیست ندارد، چرا که به عقیده او در آن ها تصویر درستی از بدن های واقعی ارائه نمی شود.

او در اینباره گفته: ما تصویر بسیار غیر واقعی ای از بدن نشان می دهیم. من و دوستان بازیگرم برای بازی در چنین سکانس هایی مجبور می شویم خیلی کم غذا بخوریم، دو بار در روز ورزش کنیم و هیچ کربوهیدراتی مصرف نکنیم.

ونتورث میلر

بعد از انتشار گسترده تصویری از افزایش وزنش، ونتورث میلر درباره تجربه خود از مورد انتقاد قرار گرفتن صحبت کرد. او از این فرصت برای صحبت درباره شرایط روانی خود و مبارزه با تن شرمی استفاده کرد.

میلر در اینباره گفت: در سال 2010 در سخت ترین مقطع از زندگی ام همه جا در پی چیزی بودم که به من تسکین و تسلی دهد و حواسم را پرت کند. اینطوری شد که به غذا خوردن روی آوردم. بعد از من عکس گرفتند و آن را گذاشتند کنار عکس های دوره دیگری از کارم. از خوش اندام به چاق. جنگیدن برای سلامت روانم آخرین چیزی بود که به آن نیاز داشتم.

او همچنین گفت: حالا وقتی آن عکسم را می بینیم یاد کشمکش های آن زمانم می افتم. ایستادگی و تحملم در برابر انواع و اقسام پلیدی ها که بعضی هایشان در درونم بودند و بعضی هایشان در بیرون.

جیکوب الوردی

جیکوب الوردی از شئ انگاری مردان در هالیوود انتقاد کرده است. او در اینباره گفته: خیلی زود می فهمید که چیزی که از فیلم هایتان در خاطر مردم می ماند اندام و قد و قامت شما است. همه جور آدم بالغی را در همه جای دنیا می بینید که فقط در مورد ظاهرتان حرف می زنند.

جونا هیل

جونا هیل یک بار در اینستاگرامش خطاب به طرفداران خود نوشت: می دانم که منظور بدی ندارید، ولی صمیمانه درخواست می کنم درباره ظاهرم اظهارنظر نکنید. خوب یا بد، می خواهم مؤدبانه به شما بگویم که این کار کمکی نمی کند و حس خوبی نمی دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2214

به "8 مرد مشهور هالیوود که منتقد استاندارد های زیبایی ناسالم بوده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 مرد مشهور هالیوود که منتقد استاندارد های زیبایی ناسالم بوده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید