کارگردان فیلم سونیک: طراحی سونیک را تغییر می دهیم

آخر هفته گذشته شاهد اولین تیزر فیلم سونیک بودیم؛ تیزری که در شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف، سر و صدای زیادی راه انداخت. هواداران سونیک به هیچ وجه از طراحی این شخصیت در فیلم راضی نبودند و شکایت های خودشان را حسابی در شبکه های اجتماعی مطرح کردند. کارگردان فیلم سونیک در پی این شکایات، گفته که در طراحی شخصیت سونیک بازنگری خواهند کرد.

کارگردان فیلم سونیک: طراحی سونیک را تغییر می دهیم

تریلر فیلم سونیک چندان هم جذاب نبود، ولی می توان به جرات گفت که حضور جیم کری در نقش ضد قهرمان فیلم، این تریلر را نجات داده بود؛ طوری که بدون جیم کری ممکن بود حتی با بازخوردهای بسیار بدتری روبرو شویم و بازی او، که بسیار هم شبیه به نقش های کلاسیک و قدیمی جیم کری از آب درآمده بود، کمی بازخوردها را نرم تر نموده بود.

با این حال، طراحی شخصیت سونیک از سوی هیچ کس پذیرفته نشده بود. به جای ساخت مدلی سه بعدی از روی طراحی اصلی سونیک، کاملا واضح بود که حتی نگاهی به مدل اصلی سونیک نشده و کاراکتر داخل فیلم در واقع فقط یک جوجه تیغی آبی است. استودیوی فیلم سازی پارامونت سونیک را شبیه به یک موجودی انسان-مانند طراحی نموده است. سونیک در این فیلم بدنی شبیه به انسان دارد و دست و پای او هیچ شباهتی به سونیک ندارد.

نمی دانیم دقیقا تا چه میزان، ولی طراحی سونیک در این فیلم قرار است تغییر کند.

جف فاولر (Jeff Fowler)، کارگردان فیلم سونیک، پس از مشاهده بازخوردها نسبت به فیلم در توییتر خود نوشته است: از حمایت شما تشکر می کنم و هم چنین از نقدها شما. پیام شما کاملا واضح است. از طراحی راضی نیستید و می خواهید تغییر کند.

او ادامه داده است: این تغییرات صورت خواهند گرفت. همه در پارامونت و سگا مشغول کار روی این موضوع هستیم تا این کاراکتر را به بهترین شکل ممکن نمایش دهیم.

طراحی دوباره یک کاراکتر انیمیشنی و اعمال تغییرات، نیازمند پردازش یا به اصطلاح رندر دوباره صحنه های فیلم است. هزینه های بسیار زیاد طراحی و پردازش دوباره فیلم به کنار، از نظر زمانی هم تغییر شخصیت یک فیلم، آن هم چند ماه ها پیش از عرضه آن، چالش های بزرگی را مقابل سازندگان آن می گذارد. با این حال به نظر می رسد که سازندگان فیلم سونیک تصور می نمایند که می توانند از پس این چالش ها بر بیایند و قرار نیست تغییری در تاریخ اکران فیلم به وجود آید.

فیلم سونیک با اسم Sonic the Hedgehog قرار است در روز 7 نوامبر اکران گردد.

منبع: یوروگیمر

منبع: دیجیکالا مگ

به "کارگردان فیلم سونیک: طراحی سونیک را تغییر می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان فیلم سونیک: طراحی سونیک را تغییر می دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید