ویژه برنامه رادیو سلامت به مناسبت 81 سالگی رادیو

به گزارش گروه سرگرمی، رادیو سلامت به مناسبت چهارم اردیبهشت ماه سالگرد 81 سالگی رادیو ویژه برنامه ای را تدارک دیده که شامل آیتم های مختلف است.

ویژه برنامه رادیو سلامت به مناسبت 81 سالگی رادیو

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی تهیه کننده ویژه برنامه سالگرد رادیو گفت: ویژه برنامه ای به مناسبت سالگرد رادیو آماده نموده ایم که چهارم اردیبهشت ماه از ساعت 9 تا 12 از رادیو سلامت پخش می گردد. این برنامه شامل آیتم های متعدد است. می توان گفت برنامه ای ترکیبی از چند برش تاریخی متاثر از تحولات اجتماعی و تاثیر آن بر رادیو (متناسب با آرشیو در اختیار) است و در طول برنامه بر اساس کنداکتور زمانی به یکی از این مقاطع پرداخته می گردد. در طول برنامه 2 راوی حضور دارند و تاریخچه شکل گیری رادیو در قالب روایت بیان می گردد.

وی ادامه داد: همچنین در قالب بسته های صوتی (مینی فیچر، مستند کوتاه، ووکس پاپ) فراز های مهم و تاریخی رادیو (اولین ها در رادیو) به تصویر کشیده می گردد. در این برنامه سیر رادیو از رسانه یک سویه به رسانه ای تعاملی محور اصلی برنامه است.

شریفی یادآور شد: سایر بخش های برنامه شامل مصاحبه با سه نسل از مستمعین رادیو، خاطراتی از پشت صحنه برنامه های رادیویی و خاطرات مستمعین است. به فراخور هر بخش مهمانانی از پیشکسوتان رادیو به برنامه دعوت می شوند. مخاطبان هم در برنامه مشارکت دارند و خاطرات شان را از رادیو خواهند گفت.

این تهیه کننده با اشاره به آیتم های برنامه مطرح کرد: آیتم سه نسل به صندلی رادیو و رسانه صدا محور در زندگی سه نسل می پردازد. آیتم رادیو ترانزیستوری به خاطراتی از پیشکسوتان رادیو اختصاص دارد. آیتم یک قاچ رادیو شامل طنز موقعیت از مستمعین رادیو در ارتباط با برنامه های کارشناسی است. آیتم اولین های رادیو هم به اولین قصه صبح از رادیو، اولین نمایش رادیویی (جانی دالر)، اولین اعلام و اولین خبر اختصاص دارد. آیتم شنیدنی ها با موضوع برنامه های شنیدنی که در خاطره ها باقی است همچون شب بخیر کوچولو، صبح آدینه با شما و ... اختصاص دارد. آیتم رادیو و دفاع مقدس هم به خاطراتی از نقش رادیو در سال های دفاع مقدس می پردازد.

گویندگان برنامه، سیما رستگاران و مسعود خواجه وند هستند و آلبرت کوچویی راوی برنامه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1579

به "ویژه برنامه رادیو سلامت به مناسبت 81 سالگی رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه رادیو سلامت به مناسبت 81 سالگی رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید