نکونام: تیم های بدون برنامه در آغاز لیگ پیروز بودند

به گزارش گروه سرگرمی، سرمربی فولاد با اشاره به آغاز دیرهنگام لیگ برتر گفت: تیم هایی که برنامه خاصی برای آغاز رقابت ها نداشتند توانستند در هفته های نخست سود نمایند.

نکونام: تیم های بدون برنامه در آغاز لیگ پیروز بودند

به گزارش گروه سرگرمی، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار کرد: هر دو تیم شناخت تقریبا خوبی از هم دارند. فکر می کنم بازی خوبی را بببینم. گرمای هوا پابرجاست. ولی شرایط تیم ما خوب است. در تعطیلات توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم. امیدوارم فردا بازیکنان ما کیفیت خود را نشان دهند. توقع ما این است که بازیکنان کیفیت خوب خود را نشان دهند.

وی با بیان اینکه دو بازیکن خارجی به این تیم اضافه خواهد شد، گفت: در تعطیلات قبل از آغاز فصل چند مصدوم دادیم و باید با بازیکن خارجی جایگزین پیدا کنیم. چهار تا از 11 بازیکن ما هنوز در تیم نیستند و به همین دلیل تیم تکمیل نشده است.

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه داوران مظلوم ترین قشر فوتبال هستند اضافه نمود: امیدوارم شرایط آن ها همیشه بهترین باشد. آن ها همیشه خوب قضاوت می نمایند و همیشه مورد اتهام هستند. سال گذشته ما خیلی از بحث داوری متضرر شدیم اما اعتراض چندانی نکردیم. داوران نور چشم ما هستند و وقتی برای ما قضاوت نمایند، با کمال احترام در خدمتشان هستیم. درست یا غلط قضاوت آن ها مورد قبول است.

نکونام با بیان اینکه تیم های بدون برنامه آغاز خوبی در مسابقات داشتند گفت: آغاز لیگ فرسایشی بود. تیم هایی که برنامه کاملی داشتند بیشتر تمرین کردند و بازیکنان خیلی فرسوده شدند و از عطش و کیفیت آن ها کاسته شد. تیم های بدون برنامه توانستند درست و با برنامه عمل نمایند و در نتیجه شروغ خوبی داشتند ولی تیم های با برنامه متضرر شدند.

وی تاکید نمود: تیم ما کاملا دگرگون شده و برای رسیدن به هماهنگی کامل و کسب نتایج خوب نیازمند زمان است. منظورم بازی محبت آمیز نیست بلکه باید در بازی های رسمی و در شرایط تحت فشار به هماهنگی برسیم. بازیکنان مصدوم و جدید ما در آینده اضافه می شوند. پروسه جذب بازیکن خارجی برای من خیلی سخت است و باشگاه در دو هفته اخیر اجازه جذب دو بازیکن خارجی را صادر کرد. اگر این اجازه را داشتیم، زودتر دو بازیکن جذب می کردیم.

سرمربی فولاد گفت: من به طرفداران و مردم قول می دهم که در ادامه فصل تیمی خوب و متفاوت از آغاز فصل را خواهیم داد.

وی در واکنش به اینکه مردم انتظار بازی هجومی از فولاد دارند، گفت: فوتبال هجوم و دفاع دارد و فقط نمی توان حمله کرد. فوتبال باید منطقی و طبق شرایط انجام گردد و بر اساس حریف رو در رو بازی کرد. یازده بازیکن حمله می نمایند و یازده بازیکن هم در خط دفاعی شرکت خواهند کرد.

نکونام با بیان اینکه مدافع اردنی این تیم فردا وارد کشور می گردد گفت: او 79 بازی ملی دارد. بازیکنی که در اردن 79 بازی ملی داشته باشد قطعا با کیفیت است. ما بازی های او در جام ملت ها و بعد از آن را دیدم. با مربی این تیم هم به صورت خصوصی صحبت کردم. او به تیم ما یاری خواهد نمود.

وی با اشاره به تغییرات در مدیریت این باشگاه گفت: باید از آقای رضایی مدیرعامل سابق این مجموعه تشکر کنم. او زحمات زیادی برای این تیم کشید. همچنین جا دارد به مجموعه فولاد به خاطر انتخاب سعید آذری تبریک گفت. او از مدیران باسابقه فوتبال ایران است که حضورش در هر مجموعه نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت. امیدوارم با او به موفقیت برسیم.

به گزارش گروه سرگرمی، همچنین امیر قلعه نویی با وجود حضور در تمرین این تیم به این نشست خبری نیامد. تیم های فولاد و سپاهان فردا از هفته سوم لیگ برتر در استادیوم شهدای فولاد به میدان می روند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 316

به "نکونام: تیم های بدون برنامه در آغاز لیگ پیروز بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: تیم های بدون برنامه در آغاز لیگ پیروز بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید