دفتری: از رفتار کسانی که مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، خجالت کشیدم، تاکتیک شان اعتراض و سر و صداست!

به گزارش گروه سرگرمی، امیدعلی دفتری مربی تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی فولاد خوزستان سال ها بازیکن تیم ملی بوده است و از او انتظار چنین رفتارهایی نداشتم.

دفتری: از رفتار کسانی که مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، خجالت کشیدم، تاکتیک شان اعتراض و سر و صداست!

به گزارش خبرنگاران، امیدعلی دفتری مربی تیم استقلال در گفت وگو با رسانه باشگاه استقلال درباره اتفاقات بازی با فولاد خوزستان گفت: واقعاً از دیدن بعضی صحنه ها خجالت کشیدم. کسانی که مدعی هستند و می خواهند مربی تیم ملی شوند رفتارهایی انجام دادند که تا به امروز در هیچ کجا ندیده بودم.

وی اضافه نمود: سرمربی فولاد سال ها بازیکن تیم ملی این مملکت بوده است، اما هرگز فکر نمی کردم چنین رفتارهایی از خود نشان بدهد. او همکارانش را تشویق می کرد بر سر داور، نیمکت نشینان استقلال و داور چهارم فریاد بزنند! یک اصطلاح در فوتبال وجود دارد، پیکاردیا به معنی نیش زدن و ضربه زدن، اما رفتارهای شما این هم نبود.

مربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: از کسی که تمام فکر و ذکرش این است که نیمکت نشینان تیمش بر سر داور فریاد بزنند یا به نیمکت حریف توهین نمایند چنین رفتاری را انتظار نداشتم. از طرف دیگر یکی دو مربی دیگر آنها با فریادهای خود کاملاً فضای کنار خط را به سود فولاد عوض نموده بودند. ما در اواسط بازی روی نیمکت با همکاران صحبت کردیم و گفتیم اینجا فوتبال است یا جنگ؟

دفتری اعلام نمود: من قبل از سفر به اهواز شنیده بودم سال گذشته اتفاقاتی در بازی نساجی - فولاد اتفاق افتاده است و کادر فنی این تیم با بازیکنان نساجی دعوا کردند، ولی با چشم ندیده بودم. حتی به من گفتند در بازی استقلال و فولاد در اهواز هم همین اتفاقات افتاده و با داد و فریاد به تیم داوری فشار وارد کردند. وقتی دیشب اتفاقات کنار زمین را دیدم متوجه شدم همه آن حرف ها درست بود.

وی توضیح داد: شنیدم قبلاً این مربی همین رفتارها را با امیر قلعه نویی هم انجام داده است و در بازی سپاهان - نساجی هم چنین کارهایی نموده بود. هفته قبل در بازی با ذوب آهن هم اعتراضاتی به نیمکت حریف با سر و صدا کردند که باشگاه اصفهانی در این زمینه بیانیه صادر کرد.

مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: همه آن رفتارها به یک مدل و به شکل تاکتیک فولاد درآمده است. فوتبال ارزش این رفتارها را ندارد. امتیازگیری با داد و فریاد در هیچ کجای دنیا انجام نمی گردد، اما ظاهراً این روش یکی از تاکتیک های فولاد برای لیگ بیستم است. امیدوارم آنها در لیگ قهرمانان آسیا که ناظران متعدد در کنار زمین حضور دارند و همه صحنه ها را طرد می نمایند با همین حربه نتیجه بگیرند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1301

به "دفتری: از رفتار کسانی که مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، خجالت کشیدم، تاکتیک شان اعتراض و سر و صداست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتری: از رفتار کسانی که مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، خجالت کشیدم، تاکتیک شان اعتراض و سر و صداست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید