سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم

به گزارش گروه سرگرمی، کاپیتان پرسپولبیس گفت: شجاع خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست و امیدوارم اخلاقش بهتر گردد.

سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سیدجلال حسینی در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی در خصوص بازی گذشته پرسپولیس مقابل تراکتور گفت: تراکتور تیم فوق العاده ای بود، این تیم بازیکنان باتجربه ای داشت و ما را خیلی اذیت کرد. ما هم زمان کوتاهی با یحیی گلمحمدی کارمان را آغاز کردیم و احتیاج داریم افکار کالدرون را عوض کنیم و افکار هجومی را در تیم پیاده کنیم. بازی بسیار سختی بود و ما خدا را شکر سه امتیاز را در کنار طرفدارانمان به دست آوردیم.

حسینی ادامه داد: تغییرات سرمربی برای هر تیمی به خصوص برای پرسپولیس بد است، اما با آمدن یحیی گل محمدی امیدواریم شرایط بهتری پیدا کنیم، احتیاج به کوشش بیشتری داریم. ما یک بازی سنگین مقابل یک تیم قدرتمند داشتیم، اما خدا را شکر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا مسائل اقتصادی روی تیم تأثیر منفی می گذارد، عنوان نمود: بله، تأثیر منفی خیلی زیادی می گذارد. ما این را درک می کنیم که مردم مسائل زیادی دارند. خیلی اوقات در خصوص خیلی از مسائل صحبت نکردیم. مثلاً در این چند روز که برف آمد، زمین تمرین نداشتیم، چند جلسه در چمن مصنوعی تمرین کردیم. زمین خودمان هم مطلوب نیست و بعد از آن باید در یک زمین خوب بازی کنیم. مسائل زمین و تمرینی ما خیلی بد است.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی ادامه داد: مسائل اقتصادی خیلی بد هستند، خیلی اوقات به خاطر مردم حرف نزدیم، اما متأسفانه این مسائل روزبه روز بیشتر می گردد. بازیکنانی که از سال گذشته طلب دارند، برخی از بازیکنان ما 20 درصد گرفتند. اگر قرار باشد بدهی های پارسال را حساب کنیم، سال جاری اصلا پولی نگرفته ند. باشگاه ما سال جاری مسائل زیادی دارد. به عنوان مثال؛ برانکو، کالدرون، یاری های آنها و همچنین بودیمیر هستند. ما گفتیم که اینها حل بگردد و بعد به بازیکنان پرداختی داشته باشند، اما متأسفانه حل نشده، نگرانی ما از این است که مسائل مربوط به برانکو، کالدرون، یاری هایشان و بازیکنان خارجی وجود دارد. اگر قرار باشد مسائل بازیکنان فعلی حل نگردد و مسائل قبلی هم حل نگردد، کار درست نمی گردد. اگر قرار است با همین شرایط سخت جلو برویم واقعا به مشکل برمی خوریم. بازی های سختی پیش رو داریم. باید با نفت آبادان، استقلال تهران و بعد از آن با الدحیل و تیم های عربستانی بازی کنیم، اما مسائلمان روزبه روز بیشتر می شوند.

حسینی در خصوص اینکه باشگاه های ایرانی غرق در مسائل اقتصادی هستند،اما برای جذب بازیکنان خارجی با آنها مذاکره می شوند، گفت: اتفاقا یحیی گل محمدی هم در کنفرانس گفت اگر قرار است بدهی بازیکن داده نگردد، بازیکن خارجی هم نگیرند. چه اجباری است که حتما باید مربی و بازیکن خارجی گرفته گردد. ما می توانیم چند سال از بازیکنان و مربیان داخلی خودمان استفاده کنیم. اتفاقا پتانسیل خوبی هم داریم. آنها می توانند تجربه کسب نمایند و بهتر شوند، اما متأسفانه باشگاه ها پول ندارند و بازیکن و مربی خارجی می آورند که صددرصدباید پولشان را بدهند.

وی اضافه کرد: مسائل اقتصادی باشگاه ها روز به روز بیشتر می گردد. همه باشگاه ها بدهکار هستند و این خوب نیست. امیدوارم جلوی این کار گرفته گردد. جلوی کارهایی که مربوط به بازیکنان و مربیان ایرانی می گردد را می گیرند، اما متأسفانه برای خارجی ها فضا، فضای خیلی خوبی است.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با مدیرعامل باشگاه در این خصوص صحبت شده، عنوان نمود: انصاری فرد از جنس فوتبال است و همواره با او صحبت می کنیم. خودش می داند مسائل زیاد است، قول هایی داده و امیدواریم بتواند به این قول ها عمل کند. من چند بار با او صحبت کردم و گفتم اگر شرایط اینطور است، بهتر است به دنبال گزینه های داخلی باشد. پرسپولیس، استقلال و تراکتور مسائلی دارند، اما دوست دارند بازیکن خارجی بیاورند. من دوست ندارم تیم های ما در این شرایط بازیکن خارجی بگیرند. بهتر است ما کارهای مربوط به مربیان و داخلی را انجام بدهیم و بعد به فکر جذب بازیکن خارجی باشیم.

حسینی در خصوص اینکه انصاری فرد اعلام نموده بود در زمان کالدرون چند بازیکن تیم مانند خودش مشکل داشتند، گفت: مسائل که بود، اما بیشتر بازیکنان و خود کالدرون کوشش کردند که تیم پیروز بگردد، اما هم بازیکنان و هم مربی نشان دادند که می توانند پیروز باشند و دیدید که در نیم فصل اول قهرمان شدیم. مسائل از طرف بازیکنان و کالدرون نبود. یکسری اطرافیان بودند که مسائل را به وجود آورده بودند. به هر حال برخی از مربیان که به ایران می آیند، با چند نفر در ایران ارتباط برقرار می نمایند، حالا می تواند مدیر برنامه و یا... باشد. آنها نمی توانند به تیم یاری نمایند و مسائل را بیشتر می نمایند. خدا را شکر بچه های ما این مسائل را مدیریت کردند. ما نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم پیروز شویم.

وی در خصوص حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از بازی با تراکتور در رختکن پرسپولیس و اعتراض بازیکنان این تیم به انصاری فرد گفت: ما هر صحبتی داشته باشیم، با انصاری فرد مطرح می کنیم. او همواره به رختکن تیم می آید که کار خوبی است. دیروز قبل از بازی در هتل با او صحبت کردیم، بعد از بازی در رختکن حاضر شد با او صحبت کردیم. به ما گفت مسائل در حال حل شدن است و من امیدوارم مسائل حل شوند. چون روزهای سخت ما در حال آغاز شدن هستند و باید بتوانیم با فکر بازتری به کارمان ادامه بدهیم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه باشگاه ها دست یاری به سمت طرفدارانشان دراز می نمایند و آیا این کار از نظر او مطلوب است، عنوان نمود: من باید از طرفدارانمان واقعاً تشکر کنم. آنها برای ما همه کار می نمایند. دیروز هم با اینکه هوا بسیار سرد بود به استادیوم آمدند و ما را تشویق کردند. بحث اپلیکیشن هم هست. باید طرفداران به ما یاری نمایند. اما باید بگویم برخی از مدیران اشتباهات می نمایند و تاوانشان را باید طرفداران یا بازیکنان بدهند. امیدوارم در این بحث مدیریت گردد و اینطور نباشد که یک مدیر هر کاری دلش می خواهد انجام بدهد و بگذارد و برود. من از طرفداران درخواست می کنم به ما یاری نمایند تا بتوانیم مسائلمان را حل کنیم. اگر این مسائل حل نگردد به مشکل خیلی بزرگی برمی خوریم، چون مسائلی که مربوط به برانکو و کالدرون می گردد در آنیده ما را خیلی اذیت خواهد نمود.

وی در خصوص بازی پرتنش روز گذشته و رفتار شجاع خلیل زاده در زمین گفت: او یکی از بهترین بازیکنان ماست، همواره کوشش می نماید و پرانرژی است. دیروز دو تیم بزرگ با طرفداران زیاد با هم بازی کردند. این مسئله فشار را زیاد می نماید. امیدوارم بازیکنان بتوانند این فشار را تحمل نمایند. فشار زیاد و فشار طرفداران باعث می گردد آنها عصبی بشوند. شجاع خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست. اما متأسفانه عصبانی شدنش هم خودش و هم تیم را اذیت می نماید. هم یحیی گل محمدی به او تذکر داد و هم بقیه بازیکنان با او صحبت کردند، امیدوارم این کارهای او کمتر گردد. ما در هر صورت به او احتیاج داریم. او باید بیشتر به تیم یاری کند، نه اینکه بخواهد با این شرایط خود را از بازی خارج کند. او خیلی کوشش می نماید و زحمت می کشد و امیدوارم اخلاقش هم بهتر و بهتر بگردد.

حسینی در خصوص تفاوت تاکتیک گل محمدی و کالدرون توضیح داد: مطمئنا تاکتیک ما تغییر می نماید. مدت کمی است که گل محمدی آمده و ما کارهای بیشتری داریم. قرار است از فاز دفاعی به فاز هجومی برویم. این احتیاج به زمان دارد، کار می کنیم و کوشش می کنیم و مطمئنا روز به روز بهتر می شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 712

به "سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می زند، نمی دانم چرا باید از مربی خارجی استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید