نبرد وحشیانه گورخرها

به گزارش گروه سرگرمی، گورخر ها همواره آن حیوانات راه راه آرام و راضی نیستند که در بوته ها از کنارشان عبور می کنید، در واقع، وقتی نر ها رو در روی یکدیگر قرار می گیرند، این دعوا ها می تواند وحشیانه باشد و اغلب به مرگ ختم می گردد.

نبرد وحشیانه گورخرها

به گزارش خبرنگاران، برنهارد بیکر عکاس حیات وحش و راهنمای سافاری خصوصی در پارک ملی کروگر، این فیلم را ثبت کرد و درباره آن شرح داد: ما تا جایی که ممکن بود ساکت در کنار چاله آب نشستیم و منتظر بودیم تا حیوانات بیایند و آب بنوشند. کمی بعد گله کوچک گورخر از راه رسید. به سرعت گورخر ها آغاز به دعوا کردند و همدیگر را گاز گرفتند، شبیه گله مجردی به نظر می رسید، بنابراین تا آنجا که ما می دیدیم هیچ ماده ای به گروه نپیوست.

شگفت انگیزترین بخش این رؤیت این بود که نبرد گورخر ها آنقدر طولانی بود که تقریباً 15 دقیقه طول کشید. نر ها معمولا وقتی هوا گرم و خشک است برای تسلط در اطراف چاله های آب یا جایی که ماده ها هستند می جنگند، اما تماشا آن ها که همین طور ادامه می دهند، چشم انداز فوق العاده ای بود.

این به عکاس در سفر فرصت های زیادی داد تا از رفتار گورخر عکس هایی بگیرد که یک بار در زندگی انجام می گردد. ما نمی توانستیم باور کنیم که این گورخر های نر چقدر قوی و محکم هستند و گاز ها و لگد ها را به خوبی به صورت، گردن و بدن یکدیگر می زدند بدون اینکه لحظه ای مات و مبهوت به نظر برسند. این به شما می فهماند که گورخر آنطور که بیشتر مردم فکر می نمایند، الاغ معمولی نیست.

آن ها سپس از ما دور شدند و در دوردست به مبارزه ادامه دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2080

به "نبرد وحشیانه گورخرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد وحشیانه گورخرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید