مددی مقصر است اما مجیدی هم بی تقصیر نیست، اشتباهات زیادی داشتیم

به گزارش گروه سرگرمی، سیروس دین محمدی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال اصلاً مقابل الهلال شرایط پیروزی نداشت و قانون فوتبال قبل از این بازی حکم شکست ما و حذف از آسیا را صادر کرده بود. من به جابجایی باز می گردم؛ جایی که 8 بازیکن کلیدی از استقلال جدا شدند. بازیکنانی که ستاره های لیگ برتر بودند و به جای آنها بازیکنانی جذب شدند که عمدتاً معمولی بودند. مثلاً وقتی بازیکنانی مثل شیخ دیاباته، مهدی قایدی، محمد نادری، مسعود ریگی و امثال اینها می فرایند، باید نفراتی جذب شوند که در بدترین حالت نزدیک به آنها باشند نه اینکه از نظر فنی فاصله زیادی وجود داشته باشد.

مددی مقصر است اما مجیدی هم بی تقصیر نیست، اشتباهات زیادی داشتیم

وی اضافه نمود: در بین بازیکنانی که جذب شده اند نفرات خوبی مثل حسین زاده هم هستند، اما این را تاکید می کنم اینجا استقلال است و محل رشد بازیکن نیست. در اینجا بازیکن باید بعد از رشد در تیم های دیگر برای بهره وری بیاید. اینجا تیم کوچکی نیست که بازیکن بیاید تجربه اندوزی کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: متأسفانه رسم شده تا یک پیشکسوت از کادر فنی انتقاد می کند در فضای مجازی به او توهین می کنند. من سیروس دین محمدی پیشکسوت این باشگاه هستم و سابقه گل زدن در فینال جام باشگاه های آسیا را هم دارم و نه از ناسزا گویان مجازی که منتظر فرصت برای توهین هستند هراس دارم و نه از هیچکس دیگری. من در فوتبال دستم روی زانوی خودم بوده و بدون حاشیه رشد کردم، پس امروز از هیچ چیز و هیچکس نمی ترسم چون وام دار کسی نیستم و از هر فردی که لازم بدانم برای نجات استقلال انتقاد می کنم.

دین محمدی تاکید کرد: اگر در جابجایی بازیکنانی جذب شده اند که کیفیت کمتری از جدا شده ها دارند، تمام و کمال با نظر فرهاد مجیدی بود و امروز او همه جوره مسئولیت فنی تیم را دارد. مجیدی نباید بگوید بحران مدیریتی و مالی داشتیم. اگر این طور بود یا شفاف با هواداران در میان می گذاشت و یا می رفت تا امروز پاسخگو نباشد. آقای مجیدی! همه این بازیکنان با نظر شما جذب شده اند نه با نظر فرد دیگری. امروز دیگر جای آن نیست که توپ را به زمین دیگران بیندازیم. مدیریت ضعف دارد درست، اما این تیم با نظر مستقیم مجیدی بسته شده و خیر و شر آن با خودش است.

مربی پیشین آبی پوشان تاکید کرد: کادر فنی استقلال هم نفرات قوی و شناخته شده ای ندارد. امثال من را که خاک استقلال را خورده ایم و برای آن بازی کردیم، در کوچه و خیابان همه می شناسند و اگر تیم ببازد به من کنایه می زنند و مرا بازخواست می کنند. اما در همین کادر فنی مربی داریم که شاید در کوچه خودشان هم کسی او را نشناسد. پس سرنوشت استقلال برای من مهم تر از خیلی هاست و من امروز دلم خیلی بیشتر سوخته است.

وی اضافه نمود: در بازی هم یکسری مسائل تاکتیکی و آرایشی وجود داشت. چرا مهدی پور که تجربه بیشتری دارد و در استقلال هم بازی کرده باید بیرون بنشیند و نیک نفس اولین بازی اش را مقابل تیم الهلال بکند؟ یا اینکه چرا عارف آقاسی که یک عمر با سیستم دفاع خطی کار کرده برای اولین بار حضور در دفاع 3 نفره را در بازی مقابل الهلال تجربه کند؛ و این در حالی است که یک گزینه مثل دانشگر را داشتیم که در این سیستم بازی کرده بود.

دین محمدی شرح داد: آیا این هم تقصیر مدیریت است که عارف آقاسی با تصمیمی اشتباه برای اولین بار در سیستم دفاع 3 نفره در بازی مهمی مقابل الهلال قرار گیرد؟ خیر اینها اشتباهاتی است که از سوی کادر فنی صورت گرفته است.

پیشکسوت آبی پوشان در سرانجام بیان داشت: ما دوشنبه شب به الهلال نباختیم، ما خیلی وقت است که به الهلال باخته ایم. نه به الهلال، با این روندی که داریم باید در این فصل هم خواب قهرمانی را ببینیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1764

به "مددی مقصر است اما مجیدی هم بی تقصیر نیست، اشتباهات زیادی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی مقصر است اما مجیدی هم بی تقصیر نیست، اشتباهات زیادی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید