محدودیت های ورزشی در اولین هفته نوروز معین شد

به گزارش گروه سرگرمی، با اعلام آخرین میزان شیوع ویروس کرونا در تمامی شهرها و استان ها، شرایط تعطیلی و محدودیت های ورزشی در سراسر کشور تا هفتم فروردین 1400 معین شد.

محدودیت های ورزشی در اولین هفته نوروز معین شد

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار معین شده اند.

ورزش در مناطق قرمز

بر اساس اعلام رنگ بندی شهرها از نظر شیوع ویروس کرونا، مشاغل دو، سه و چهار یعنی فعالیت استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی در مناطق قرمز ممنوع است.

ورزش در مناطق نارنجی

در شرایط نارنجی یا سطح هشدار 2 محدودیت های مشاغل سطح 3 و 4 در آن ها اجرا می گردد؛ بنابراین استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار در مناطق نارنجی مجاز به فعالیت نیستند.

ورزش در مناطق زرد

همچنین مناطقی که در شرایط زرد قرار دارند شامل محدودیت در سطح شغلی 4 هستند که به باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی مربوط می گردد.

شهرها و استان های قرمز و نارنجی از نظر شیوع ویروس کرونا در ادامه آمده است:

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1524

به "محدودیت های ورزشی در اولین هفته نوروز معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ورزشی در اولین هفته نوروز معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید