لزوم به روزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع

به گزارش گروه سرگرمی، تهران (پانا) - مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از الزامی بودن تکمیل و به روزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع در سامانه سازمان حج و زیارت اطلاع داد.

لزوم به روزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع

به گزارش سازمان حج و زیارت، کامران اکبری درباره سامانه رزرو که به منظور به روزرسانی اطلاعات دارندگان فیش حج تمتع راه اندازی شده و از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: اطلاعات به روز شده به منظور بهره برداری آماری برای برنامه ریزی های مرتبط متقاضیان حوزه حج و تشرف کاربرد خواهد داشت.

وی با بیان اینکه سامانه تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع به آدرس reserve.haj.ir در خدمت متقاضیان قرار گرفته است، گفت: ضرورت دارد که دارندگان قبوض ودیعه گذاری نسبت به تکمیل اطلاعات خود مبادرت ورزند.

اکبری با تاکید بر اینکه ورود به سامانه رزرو و به روزرسانی اطلاعات از سوی متقاضیان، ارتباط مستقیم به تشرف در همان سال را ندارد، گفت: تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع، فارغ از تاریخ اعزام خود به سامانه تکمیل اطلاعات مراجعه نمایند چراکه ملاک نوبت بندی تشرف متقاضیان در سال های آینده، اطلاعات به روز رسانی شده در سامانه مذکور می باشد.

وی اضافه نمود: این اقدام منتج به این خواهد شد که سازمان حج و زیارت بتواند با برقراری ارتباط دوسویه، اخبار و پیغام های ضروری را نیز به متقاضیان منعکس نماید.

مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت مطرح نمود: متقاضیان می توانند شخصاً به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام نموده و یا اینکه با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت که در سطح استان یا شهرستان مستقر می باشند به این مهم مبادرت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: در صورت وجود مغایرت در اطلاعات و عدم امکان ثبت و به روزرسانی در سامانه رزرو، این افراد می بایستی به دفاتر مدیریت حج و زیارت استان ها برای پیگیری و برطرف آن اقدام نمایند.

مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت در سرانجام تاکید نمود: تکمیل و به روزرسانی اطلاعات ودیعه گذاران محترم صرفاً به وسیله سامانه رزرو به آدرس reserve.haj.ir بوده و در رابطه با آگهی ها و تماس های افراد و مراکز غیرمجازی که با ادعاهای مختلف در این خصوص در صدد برقراری و دریافت اطلاعات و حتی کنترل و جمع آوری قبوض هستند، هوشیاری و دقت لازم را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1486

به "لزوم به روزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم به روزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید