قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد، قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان

به گزارش گروه سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، وانت بارها بابت ارزان شدن موز یک بنر بزرگ کنار خودرویشان نصب کردند و نوشته اند موز 16 هزار تومان. این در حالی است که نیم کیلو موز 16 هزار تومان فروخته می شود.

قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد، قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان

با این حال اما رئیس اتحادیه بارفروشان تهران از کاهش قیمت موز خبر داد و به خبرنگاران گفت: موز اکوادوری کیلویی 25 تا 27 هزار تومان و موز هندی هم کیلویی 23 تا 25 هزار تومان فروخته می شود. در سطح شهر هم بیشتر وانتی ها بار موز دارند و باید با قیمت 28 هزار تومان به مردم بفروشند.

مصطفی دارایی نژاد اظهار کرد: با کاهش قیمت موز قیمت سایر میوه های دیگر هم شکسته شد. به عنوان مثال سیب با قیمت شش تا 12 هزار تومان فروخته می شود. پرتقال با قیمت 10 تا 12 هزار تومان فروخته شد. نارنگی با قیمت 15 تا 20 هزار تومان، خیار با قیمت سه هزار تومان فروخته شد.

از میوه های نوبرانه چه خبر؟

از میوه های نوبرانه چه خبر؟ به گفته رئیس اتحادیه بارفروشان، توت فرنگی کرج با قیمت 40 هزار تومان فروخته می شود که این میوه هم از هفته آینده ارزان می شود. قیمت چغاله بادام هم نصف شد و به کیلویی 25 تا 35 هزار تومان رسیده است.

تاجران بازار میوه در حالی از کاهش قیمت موز خبر می دهند که هنوز برخی مغازه دارها موز را کیلویی 38 تا 40 هزار تومان می فروشند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1539

به "قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد، قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد، قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید