زندگی مردم دماوند آخر هفته ها مختل شده است، اقدامات دولت طبق اولویت بندی انجام می شود

به گزارش گروه سرگرمی، استاندار تهران گفت:اقدامات عملیاتی دستگاه های کشوری با توجه به شرایط اقتصادی با اولویت بندی انجام می شود.

زندگی مردم دماوند آخر هفته ها مختل شده است، اقدامات دولت طبق اولویت بندی انجام می شود

به گزارش خبرنگاران،محسن منصوری استاندار تهران در حاشیه بازدید از شهرک های صنعتی و پروژه های عمرانی شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد:یکی از برنامه های دولت و به تبع آن ما هم در استانداری انجام می دهیم، سرکشی مستمر، مدیریت میدانی و رسیدگی به مسائل شهرستان ها از نزدیک است. در شهرک صنعتی دماوند متاسفانه مسائل پیش پا افتاده ای مثل مشکل گاز و برق اختلال ایجاد کرده است. از امروز کارگزاری برق 63 کیلو وات اجرایی شد و در حوزه گاز هم تصمیم گیری می کنیم.

وی ادامه داد:در برخی از منطقه ها شهرستان دماوند مسائل حاشیه ای مثل مهاجرت وجود دارد. منطقه ها و بافت دماوند به دو قسمت تقسیم می شود، برخی منطقه ها نوتر هستند و سیمای شهری مناسبی دارند، ولی بخش هایی منطقه ها محروم هستند؛ و باید تصمیم گیری مناسب انجام شود و برای پروژه های عمرانی اعتبار لازم در نظر گرفته شود و تسریع در تخصیصی منابع و کار انجام شود.

استاندار تهران درباره احداث کمربندی جنوب دماوند بیان نمود:در سه روز آخر هفته زندگی مردم دماوند به دلیل تردد ها مختل می شود. گاهی اوقات مردم برای تردد از جنوب به شمال ساعت ها پشت ترافیک می مانند. این کمربندی به اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی نیاز دارد که این اتفاق در کوتاه مدت امکان پذیر نیست. باید یا بانک ها و بخش خصوصی را درگیر کنیم و یا از محل تهاتر نفت و ارائه زمین این بودجه را فراهم کنیم و امکان اختصاص بودجه مستقیم برای این کمربندی فعلا امکان پذیر نیست. این به معنای رها کردن این پروژه نیست و پیگیر این موضوع هستیم.

وی گفت:مشکل عمومی که در فاضلاب شرق تهران وجود دارد، اعتبارات و منابع است. امسال با توجه به شرایط اقتصادی باید برای امور اولویت بندی شود.

منصوری اظهار کرد: بهترین زیرساخت ها از نظر حمل و نقل، دسترسی و خدمات فرودگاهی و ریلی در تهران وجود دارد. هر کمکی بخش خصوصی از ما بخواهد ما آن ها را ارائه خواهیم کرد. سرمایه گذاران خارجی هم اگر بخواهند فعالیت کنند ما تمام شرایط را فراهم می کنیم و رایزنی ها با وزارت خارجه اجرا شده است.

وی درباره انتصاب های فرمانداران و بخش های دیگر استانداری گفت:بالاخره دولتی رفته و دولت نو آمده، رویکرد ها و سلایق مقداری فرق دارد. یک اصل است که گردش کاری به وجود آید. از 16 شهرستان، سه فرماندار پیشوا، ملارد و بهارستان منصوب شدند. 5 فرماندار دیگه هم به وزارت کشور معرفی شده و بنا داریم تعدادی از فرماندار ها کماکان ادامه فعالیت دهند و زمان داده ایم. برای جابه جایی نمی خواهیم عجله کنیم، باید کارشناسی و برنامه ریزی کنیم.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1885

به "زندگی مردم دماوند آخر هفته ها مختل شده است، اقدامات دولت طبق اولویت بندی انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی مردم دماوند آخر هفته ها مختل شده است، اقدامات دولت طبق اولویت بندی انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید