تکرار سرنوشت علیرضا منصوریان برای رحمان رضایی در ذوب آهن

به گزارش گروه سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، باشگاه ذوب آهن دو روز پیش و در آستانه ملاقات تیم فوتبال این باشگاه مقابل سایپا خبر و مصاحبه عجیبی را روی خروجی رسانه خود قرار داد.

تکرار سرنوشت علیرضا منصوریان برای رحمان رضایی در ذوب آهن

رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: طبق مصوبه هیأت مدیره باشگاه، چنانچه رحمان رضایی در 5 بازی آینده 15 امتیاز کسب کند، علاوه بر پاداش ویژه، در سمت خود تا انتها فصل تثبیت خواهد شد و چنانچه در این پنج بازی 11 امتیاز کسب کند، بحث تغییر سرمربی فعلاً از دستور کار هیات مدیره خارج می گردد. اگر رحمان رضایی در پنج بازی آینده نتواند حداقل 11 امتیاز به دست بیاورد، با او قطع همکاری خواهیم کرد.

این اظهارات، واکنش تند رحمان رضایی را در پی داشت. رضایی با بیان اینکه کربکندی می خواهد پدرخوانده تیم باشد، به شدت به وی حمله کرد و گفت: من در صحبتهای آقای کربکندی اثری از خیرخواهی نمی بینم و ظاهراً ایشان به دوران کودکی خودش برگشته که حرفهای دیگران را بزند. البته من همواره سعی کردم به ایشان احترام بگذارم اما این میزان دخالت و چوب لای چرخ گذاشتن را در عمرم ندیده بودم.

این در حالی است که این سبک از اولتیماتوم دادن به رحمان رضایی تکرار سناریویی است که سال گذشته برای علیرضا منصوریان سرمربی وقت ذوبی ها رقم خورد.

هشت هفته نبردن ذوب آهن با منصوریان باعث شده بود خبرهای زیادی درباره احتمال برکناری منصوریان و اولتیماتوم به این مربی مطرح گردد. منصوریان در هفته نهم مقابل شاهین پیروز شد اما شرط و شروط باشگاه تمامی نداشت و در نهایت باعث شد این مربی از جمع سبزپوشان جدا گردد.

منصوریان بعد از جدایی از ذوب آهن گفته بود: تعهد نموده بودم در 5 بازی 10 امتیاز به دست بیاورم که نتوانستم. از مجموعه ذوب آهن تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند.

ذوب آهن بعد از کنار رفتن منصوریان، روزهای عجیب و غریبی را تجربه کرد و حتی تا پای سقوط به لیگ یک هم پیش رفت. بعد از منصوریان، مربیان بومی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شدند. سپس مسئولان باشگاه سراغ میودراگ رادولوویچ مونته نگرویی رفتند. بعد از تعطیلی لیگ به خاطر کرونا، رادولوویچ به ایران بازنگشت و ذوبی ها را مجبور کرد مجدداً سراغ یک مربی خارجی دیگر یعنی لوکا بوناچیچ بروند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1402

به "تکرار سرنوشت علیرضا منصوریان برای رحمان رضایی در ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار سرنوشت علیرضا منصوریان برای رحمان رضایی در ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید