بخش های موزه آتش نشانی ویکتوریا، موزه ای اسرارآمیز

به گزارش گروه سرگرمی، یک موزه آتش نشانی در یک ایستگاه تاریخی که منظره برج مراقبتش روبروی ملبورن قرار می گیرد، وجود دارد. در بالاترین نقطه ملبورن ایستگاه سابق آتش نشانی شماره 1 قرار گرفته و برج قرمز و زرد 150 فوتی معروف به وسیله آتش نشان هایش در سراسر شهرستان تعیین است. امروزه موزه تاریخی آتش نشانی شهری و روستا در استان و سراسر استرالیا مشهور است و هنوز هم از برج برای آموزش استفاده می گردد، هرچند آسانسور سرسره ای از دسترس خارج است. در میان بخش های موزه آتش نشانی ویکتوریا یونیفرم ها، مدال ها، کلاه های فولادی و وسایل نقلیه ویکتوریا و ادواردین وجود دارند. این مقاله شما را با تاریخچه موزه آتش نشانی ویکتوریا و راه های دسترسی به موزه آتش نشانی ویکتوریا نیز آشنا می نماید.

بخش های موزه آتش نشانی ویکتوریا، موزه ای اسرارآمیز

شگفتی های موزه ای تاریخی

هر زمان که یک زنگ در خیابان، شهر یا ساختمان زده یا تماس گرفته می شد، زنگ خطر قرمز اتاق مرکز کلی ارتباطات بلند به گوش می رسید. با استفاده از یک سیستم سیمی سوئیچ ها، نوار تلگراف و رادیو، جهت ها و محل آن را به آتش نشانان نشان می داد تا به محض شنیدن زنگ، شاه کلید را بردارند و به سرعت بروند. یک اتاق کامپیوتری مربوط به نسل موتور بخار در تاریخچه موزه آتش نشانی ویکتوریا وجود دارد که شگفت انگیز است. فکرش را بکنید که این انبار با علوفه پوشانده شده و به نگهداری شهر در طول دهه ها یاری نموده است، بگذریم که کارگران در اینجا در کنار اصطبل ها زندگی می کردند، وسایل نقلیه اضطراری که نیروی محرکه آن اسب بود را می راندند و با پوشیدن لباس و تجهیزاتی که امروزه به طور ناامیدکننده ای ناکافی به نظر می رسند به ساختمان های درحال سوختن می رفتند. یک کت و شلوار تمام نقره ای با تابلوهای یادبود طلایی در موزه نمایش داده می گردد. امروزه لباس های آتش نشانی متروپولیتن در اینجا نهاده شده است و اگر شما به میزان کافی خوش شانس باشید، می توانید نگاهی اجمالی به وسایل نقلیه با تکنولوژی سنگین آن ها داشته باشید و از آتش نشان بزرگ ملبورن 1897 در زمان دسترسی به موزه آتش نشانی ویکتوریا سپاسگزار خواهید بود.

قبل از رفتن بدانید

در اطراف در گوشه ای از خیابان مک آرتور آلبرت، یک نقاشی موزاییکی پنج بخشی از یک میلیون کاشی به نام افسانه آتش وجود دارد. این نقاشی اسطوره یونان اینکه چگونه آتش رها شد، چگونه در علم و فناوری مدرن مورد استفاده نهاده شد و چگونه آن را شکست، را نشان می دهد.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2158

به "بخش های موزه آتش نشانی ویکتوریا، موزه ای اسرارآمیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش های موزه آتش نشانی ویکتوریا، موزه ای اسرارآمیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید