اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری

به گزارش گروه سرگرمی، پس از پیگیری های دکتر ناظمی در مورد احداث سازه ای مدرن برای مجموعه اداری و تخصصی فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی و با موافقت وزارت ورزش و جوانان، یک قطعه زمین هزار متری به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص پیدا کرد.

اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

براساس این گزارش، پس از افتتاح و راه اندازی آموزشگاه بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص 10 قطعه زمین به هیات های استانی و همچنین تخصص یک صندلی به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ملی ورزش ایران، این بار مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون پس از انجام آنالیز های لازم و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در راستای ایجاد و توسعه زیر ساخت های به روز رشته موتورسواری و اتومبیلرانی از اختصاص زمین هزار متری در مجموعه ورزشی آزادی برای خانواده عظیم این ورزش اطلاع داد.

در این راستا و با برنامه ریزی اجرا شده، پروژه ساختمان اداری مدرن و مطابق با استانداردها و معماری ورزشی جهت استقرار بخش های مختلف کمیته های اجرایی و فنی و تخصصی در دستور کار نهاده شد.

همچنین پیش بینی های لازم برای ایجاد امکانات رفاهی و پزشکی و تخصصی برای ورزشکاران، مربیان و سایر اعضای خانواده عظیم این رشته انجام شد.

اختصاص یک هزار متر زمین در شمال شرقی استادیوم آزادی با نگاه ویژه و دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مساعدت و همکاری مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی محقق شد و در دهه اول مردادماه در مراسمی با حضور مسیولان ورزش کشور و کمیته ملی المپیک کلنگ احداث سازه ای زیبا و شکوه مند برای خانواده عظیم موتورسواری و اتومبیلرانی کشور زده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1028

به "اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید