10 استایل دانشجویی شیک و مجذوب کننده برای خانم های جوان

به گزارش گروه سرگرمی، در میان استایل های زنانه، چیدمان یک ست دانشجویی مجذوب کننده ممکن است کمی دشوارتر باشد؛ چراکه درس کدها و محدودیت های بیشتری برای دختران دانشجو وجود دارد. اما با این وجود با رعایت یک سری اصول مربوط به چیدمان درست آیتم ها و انتخاب پالت های درست رنگی میتوان استایل هایی مجذوب کننده و خاص و شیک برای روزهای دانشگاه فراهم کرد.

10 استایل دانشجویی شیک و مجذوب کننده برای خانم های جوان

با توجه به این که در بیشتر دانشگاه های ایران مقنعه جز آیتم های اجباری است و رنگ های بولد هم در درس کدهای دانشجویی دانشگاه های مختلف معمولا ممنوع است بایستی آیتم های مناسب برای استایل دانشجویی دخترانه را در نظر گرفت و آن ها را با یکدیگر به شکلی هماهنگ ترکیب کرد. یکی دیگر از مواردی که باید در استایل دانشجویی دخترانه به آن توجه کرد لایه لایه بودن استایل در فصل های پاییز و زمستان است تا شما بتوانید در کلاس درس به راحتی لباس های گرمتان را در بیاورید.

در این مطلب 10 ست دانشجویی مجذوب نماینده برای دختران و زنان جوان را برایتان معرفی نموده ایم. از این ست های دانشجویی می توانید برای استایل تان الهام بگیرید و استایلی راحت و کاربردی و در عین حال مجذوب نماینده برای روزهای دانشگاه داشته باشید؛ با ما در مجله خبرنگاران همراه شوید.

1. ست دانشجویی مونوکروم سبز

همان طور که در مقدمه این مطلب به آن اشاره کردیم، رنگ های مجاز در درس کدهای دانشجویی در دانشگاه ها شامل طیف های محدودی می شوند. رنگ های خنثی و رنگ های تیره جزو متداول ترین رنگ ها در پالت رنگی استایل های دانشجویی هستند. در این میان رنگ سبز یکی از مجذوب نماینده ترین رنگ هایی است که می توانید برای استایل دانشجویی آن را انتخاب کنید و این انتخاب شما بسیار مجذوب نماینده تر و خاص تر خواهد شد اگر به سراغ استایل مونوکروم بروید.

در این ست دانشجویی مجذوب نماینده به سراغ طیف های مختلف سبز خنثی مانند سبز زیتونی، سبز سدری و سبز ارتشی رفته ایم. با توجه به اصل لایه لایه بودن استایل دانشجویی برای فصل های سرد سال که در مقدمه به آن اشاره کردیم ترکیب مانتوی روی زانو و سوییشرت کوتاه می تواند ترکیب مناسبی باشد. در این ست مونوکروم هم یک مانتو و یک سوییشرت سبز سدری را با یکدیگر ترکیب نموده ایم. با انتخاب دیگر آیتم ها از طیف های مختلف رنگ سبز این ست دانشجویی مجذوب نماینده و خاص تکمیل می گردد.

2. ست دانشجویی اسپرت دخترانه با جلیقه پافر

برای روزهای پاییز، انتهای زمستان و ابتدای بهار جلیقه های پافر یکی از کارآمد ترین و به درد بخور ترین آیتم ها محسوب می شوند. به ویژه اگر جلیقه های پافر را با دیگر آیتم های اسپرت ست کنید. در این ست دانشجویی اسپرت یک جلیقه پافر به رنگ زرشکی انتخاب نموده ایم و دیگر آیتم های ست مورد نظرمان را هم با پالت زنگی زرشکی- قهوه ای سوخته در نظر گرفته ایم. ترکیب مانتوی اسپرت چهارخانه زرشکی از برند السانا با جلیقه پافر از همین رنگ و همین برند می تواند ترکیب بسیار مجذوب نمایندهی باشد.

در استایل دانشجویی اسپرت کوله پشتی ها برترین آیتم هایی هستند که می توانید بهره ببرید؛ هم برای حمل و نقل کتاب هایتان راحتید و هم در ست های اسپرت می توانید استایل مجذوب نماینده تری داشته باشید. در این ست دانشجویی هم یک کوله پشتی خوش رنگ و خوش دوخت از برند صاد انتخاب نموده ایم که در ترکیب با دیگر آیتم های ست هماهنگی مجذوب نمایندهی را ایجاد می نماید. در نهایت یک ساعت اسپرت با بند قهوه ای سوخته از برند اسکمی، یک نیم بوت چرمی با رنگ قهوه ای و یک شلوار جین ذغالی جذب این ست مجذوب نماینده دانشجویی را تکمیل می نمایند.

3. استایل دانشجویی با مانتوی اسپرت چهارخانه

مانتوهای اسپرت چهارخانه برای استایل اسپرت دانشجویی آیتم های بسیار مناسبی هستند که میتوانید آن ها را با انواع شلوار جین، کفش کتانی، کوله پشتی و اکسسوری های اسپرت ست کنید و استایل های مجذوب نماینده اسپرت برای روزهای دانشگاه بسازید. به خصوص مانتوهایی با جنس کتان برای روزهای اول پاییز و روزهای بهاری بسیار مناسب اند.

در این ست اسپرت و کاربردی هم یک مانتوی چهارخانه اسپرت با جنس کتان را از برند السانا به رنگ سبز اقیانوسی تیره انتخاب نموده ایم که در ترکیب با شلوار جین، کتانی و کوله پشتی طرح دار سفید-مشکی ست اسپرت مجذوب نمایندهی را خلق می نماید. در نهایت یک ساعت اسپرت با بند سیلیکونی سبز تیره از برند Q&Q و یک عینک ویفری اسپرت سفید رنگ این ست دانشجویی دخترانه را تکمیل می نمایند.

4. ست کژوال اسمارت دانشجویی با مانتوی کتی

مانتوهای کتی هم برای استایل کژوال و هم برای استایل کژوال اسمارت و یا نیمه رسمی گزینه مناسبی هستند. در استایل نیمه رسمی یا کژوال اسمارت می توانید این مانتوها را با شلوارهای پارچه ای، کفش های کالج ست و اکسسوری های شیک ست کنید. در این ست کژوال اسمارت زنانه هم به سراغ یک مانتوی کتی به رنگ خردلی و با جنس سوییت از برند درس ایگو رفته ایم که با یک شلوار پارچه ای راسته قهوه ای رنگ به همراه کفش های کالج چرمی عسلی ترکیب مناسبی را ایجاد می نمایند.

همان طور که به آن اشاره شد، انتخاب اکسسوری های شیک در استایل کژوال اسمارت اهمیت زیادی دارد بنابراین یک کیف دستی چرمی رسمی بسیار زیبا از برند بارثاوا و یک ساعت رسمی شیک زنانه می توانند انتخاب خوبی برای این ست دانشجویی نیمه رسمی باشند.

گفتنی است که مانتوهای جلوباز ممکن است از نظر محدودیت های وضع شده در دانشگاه ها مشکل ساز شوند، اما شما با انتخاب یک شومیز یا تونیک بلند زیر مانتوی جلوبازتان می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

  • راهنمای کامل ست کردن رنگ خردلی در یک استایل پاییزی زیبا

5. استایل اسپرت دانشجویی با مانتوی جلوبسته

مانتوهای جلوبسته هم از جمله گزینه های مناسب برای مانتوی دانشجویی به حساب می آیند؛ این مانتوها راحتند و اغلب با قوانین و محدودیت های پوششی دانشگاه ها هم هماهنگی دارند. در این ست دانشجویی اسپرت یک مانتوی جلوبسته از برند السانا را انتخاب نموده ایم که در ترکیب با یک جین دم پا گشاد به رنگ آبی روشن و کفش های کانورس کرم رنگ یک ست اسپرت هماهنگ و مجذوب نماینده را تشکیل می دهند.

در استایل های دانشجویی با توجه به محدودیت های موجود در مورد رنگ آیتم های اصلی ممکن است استایل شما خسته نماینده یا کسل نماینده گردد، اما شما می توانید با انتخاب اکسسوری های مجذوب نماینده و رنگارنگ استایل تان را هیجان انگیز تر کنید. در این ست اسپرت هم به سراغ اکسسوری های خاص و رنگارنگ رفته ایم و یک ساعت اسپرت قرمز از برند اسکمی، یک کوله پشتی رنگارنگ و یک عینک ویفری اسپرت با قاب قرمز از برند اپتل را انتخاب نموده ایم تا این ست دانشجویی اسپرت را هیجان انگیز تر کند.

6. استایل دانشجویی پاییزه با هودی

هودی ها هم یکی از آیتم هایی هستند که برای فصل پاییز و زمستان در استایل دانشجویی بسیار مناسبند. برای استایل دانشجویی پاییزه و زمستانه باید استایلتان لایه لایه باشد بنابراین باید زیر هودی تان یک مانتوی اسپرت انتخاب کنید. در این ست پاییزه دانشجویی یک مانتوی اسپرت نخی به رنگ ذغالی را با یک هودی طوسی فیلی از برند آر ان اس ست نموده ایم.

با توجه به ترکیب رنگی طوسی و ذغالی می توانیم بقیه آیتم های ست را هم با توجه به پالت رنگی خاکستری-سفید انتخاب کنیم. به همین ترتیب یک شلوار جین خاکستری مام استایل، یک کفش روزمره طوسی جیر و یک کوله پشتی مشکی-سفید دیگر آیتم های انتخابی این ست دانشجویی را تشکیل می دهند. در نهایت یک ساعت اسپرت سفید از برند اسکمی و یک عینک ویفری سفید از برند گودلوک اکسسوری های تکمیل نماینده ست هستند.

7. استایل کژوال دانشجویی پاییزه با ترکیب رنگی آبی و قهوه ای

همان طور که پیش تر گفته شد، پالت ها و ترکیب های رنگی استایل های دانشجویی معمولا از بین رنگ های خنثی و تیره انتخاب می گردد و پالت رنگی سرمه ای، آبی تیره و قهوه ای روشن یکی از آن پالت های مجذوب نمایندهی است که می توانید برای استایل دانشجویی تان به سراغش بروید. در این ست خوش رنگ پاییزه انتخاب های اصلی ما یک مانتوی نخی از برند کیکی رایکی به رنگ آبی تیره و یک سوییشرت پنبه ای سرمه ای از برند گارودی است. شلوارهای جین آبی تیره برترین انتخاب برای ترکیب با سرمه ای و آبی هستند بنابراین انتخاب ما برای این ست یک شلوار جین راسته به رنگ آبی تیره است.

با توجه به پالت انتخابی مان باید دیگر آیتم های ست را از میان تناژ های قهوه ای انتخاب کنیم؛ به این ترتیب یک کوله پشتی چرم طبیعی بسیار خوش رنگ و خوش دوخت از برند صاد را انتخاب نموده ایم که با یک کفش روزمره جیر به رنگ قهوه ای روشن تکمیل می گردد. در نهایت یک ساعت اسپرت با بند قهوه ای و یک عینک ویفری آبی میتواند تکمیل نماینده این ست دانشجویی دخترانه باشد.

8. استایل کلاسیک پاییزه با ترنچ کت برای روزهای دانشگاه

ترنچ کت ها از جمله آیتم های کلاسیکی هستند که برای فصل پاییز فوق العاده اند. این آیتم های کلاسیک و مجذوب نماینده که سال هاست درمیان ترندهای مد فشن وجود دارند برای استایل دانشجویی کژوال زنانه هم آیتم های مناسب و شیکی محسوب می شوند. در این ست کلاسیک و شیک دانشجویی یک ترنچ کت بلند به رنگ کرم از برند جاستیفای انتخاب نموده ایم.

اگر می خواهید برای دانشگاه ترنچ کت بپوشید برای زیر کتتان می توانید یک شومیز بلند مشکی یا کرم انتخاب کنید که اگر در کلاس خواستید کتتان را در بیاورید لباس تان مناسب باشد. اگر ترنچ کت بلند را انتخاب نموده اید شلوارهای جین جذب با این آیتم ها هماهنگی بیشتری دارند؛ در این ست کلاسیک هم یک شلوار جین ذغالی جذب را انتخاب نموده ایم. نیم بوت های چرمی قهوه ای و یک کیف رودوشی چرم قهوه ای روشن هم دو آیتم کلاسیک و شیکی هستند که برای تکمیل این ست دانشجویی بسیار مناسبند.

9. ست کژوال دانشجویی با مانتوی بلند و گشاد جلوباز

مانتوهای بلند و گشاد هم به عنوان مانتوی دانشجویی مناسب اند. هر چند اگر می خواهید مانتوهای جلوباز گشاد را برا دانشگاه انتخاب کنید، بهتر است زیرش یک شومیز بلند بپوشید که از نظر محدودیت های دانشگاه مشکل ساز نباشد. بعلاوه نکته دیگری که در زمان این مدل مانتوها به عنوان مانتوی دانشجویی باید در نظر بگیرید این است که با این مانتو ها کوله پشتی ممکن است چندان مناسب نباشد و بهتر است به سراغ مدل کیف های توت Tote Bag یا کیف های بولر Bowler Bags بروید تا هم برای حمل و نقل کتاب ها و جزوات دانشگاهی مناسب باشند و هم با استایلتان هماهنگ شوند.

شلوارهای جین راسته و یا جذب همراه با کتانی و یا کفش های کالج هم برترین آیتم ها در ترکیب با این مدل مانتوهای بلند و گشاد دانشجویی هستند. اکسسوری هایی همانند ساعت های فانتزی و عینک های آفتابی خوش استایل و مجذوب نماینده هم می توانند استایلتان را مجذوب نماینده تر نمایند.

  • انواع کیف های زنانه برای کاربردها و استایل های مختلف

10. استایل کژوال دانشجویی با مانتوی بلند و دکمه دار زنانه

اخرین ست پیشنهادی ما برای روزهای دانشگاه یک ست کژوال و کلاسیک است برای خانم هایی که به استایل های ساده تر علاقه مند هستند. یک مانتوی بلند و راسته دکمه دار از برند السانا انتخاب اصلی ما برای این ست دانشجویی است که آن را با یک شلوار جین جذب، یک جفت کفش کالج جیر مشکی، یک کیف رودوشی چرمی بزرگ به رنگ مشکی ست نموده ایم. در نهایت یک ساعت شیک زنانه از برند اسکمی و یک عینک دودی با قاب بزرگ از برند سانکروز به عنوان اکسسوری می توانند تکمیل نماینده این ست کژوال شیک و هماهنگ باشند.

سخن آخر

در این مقاله 10 استایل دانشجویی دخترانه را برایتان پیشنهاد نموده ایم. با الهام از این استایل های مجذوب نماینده می توانید ست های مجذوب نماینده و راحتی را برای روزهای دانشگاه بسازید. هر چند با توجه به درس کد های دانشجویی در ایران محدودیت هایی برای استایل شما وجود دارد، اما با استفاده از اکسسوری های مجذوب نماینده و در عین حال چیدمان درست لباس ها و پالت های رنگی مناسب می توانید استایل هایی مجذوب نماینده و دوست داشتنی برای خودتان بسازید و بدرخشید.

منبع: دیجی استایل
انتشار: 29 شهریور 1401 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2111

به "10 استایل دانشجویی شیک و مجذوب کننده برای خانم های جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 استایل دانشجویی شیک و مجذوب کننده برای خانم های جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید