گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران : ملکی از کاهش نرخ گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 110 تا 115 هزار تومان در بازار عرضه می شود.

گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفند، از کاهش 5 هزار تومانی قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 100 تا 103 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود 110 تا 115 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

او با اشاره به اینکه بازار گوشت رونقی ندارد، اضافه نمود: با توجه به تعطیلی کسب وکارها و کاهش قدرت خرید افراد، کشش چندانی برای خرید گوشت در بازار وجود ندارد.

ملکی ادامه داد: از مردم تقاضا داریم که در خرید گوشت شتابزده عمل نکنند چرا که گوشت به اندازه کافی وجود دارد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه مسئله ای در عرضه دام نداریم، بیان نمود: با توجه به کنترل نسبی قاچاق، مسئله ای در ارتباط با تامین دام نداریم.

او قیمت کنونی هر کیلو دام زنده را 47 تا 48 هزار تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به عرضه مناسب دام در برابر کاهش تقاضا، قیمت هر کیلو دام 2 تا 3 هزار تومان کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در خاتمه درباره آخرین شرایط قاچاق دام شرح داد: طی هفته های اخیر مقداری دام زنده از میاندوآب به کشور های عربی قاچاق می شد که خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع، موضوع قاچاق تا حدی کنترل شده که این موضوع اثر خود را در بازار گذاشته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1320

به "گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید